TCM

Národní sportovní agentura

Projekt TCM byl spolufinancován v roce 2022 z prostředků Národní sportovní agentury.

O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY 2022

V neděli 9.října se na hřišti v Olomouci odehrál poslední turnaj klubových družstev mládeže této sezóny. Tým GCA se v konkurenci 7 týmů umístil se scóre 527 na 1.místě s náskokem 69 ran před druhým Golf Clubem Olomouc.

Regionální tréninkový systém ČGF 2022/2023 - informace a přihlášky

INFORMACE OD ČGF:

Popis Regionálního tréninkového systému ČGF pro sezónu 2022/2023, obsahuje důležité informace o výběru hráčů, o tréninkovém procesu, o plánech a cílech programu, ale také o způsobu přihlášení. Ten je stejný jako v minulém roce, skrze online přihlašovací formulář (odkaz naleznete v přiloženém dokumentu). Do 18. září do 18:00 se může přihlásit kterýkoliv hráč ročníku 2007 až 2010. Následně budou přihlášky zpracovány a trenéři vyberou vhodné kandidáty, kteří budou pozváni na výběrový kemp. Každé RTS má svůj vlastní kemp v níže uvedený den.

 

Termíny výběrových kempů v jednotlivých RTS:

  • RTS Greensgate            1.10.2022
  • RTS Kunětická Hora       1.10.2022
  • RTS Zbraslav                2.10.2022
  • RTS Ropice                   2.10.2022
  • RTS Kaskáda                8.10.2022
  • RTS Albatross               9.10.2022

 

 

Důležitá informace závěrem:

Naším cílem je, aby si každý hráč a rodič nejprve přečetl, co přesně Regionální tréninkový systém je, co nabízí a co požaduje. Až následně by se měli společně rozhodnout, jestli podmínky ČGF akceptují a hráč chce být součástí regionálního týmu, kde se od něj očekává 100% nasazení. Pokud si odpoví kladně a hráč bude mít podporu také v osobním trenérovi, teprve potom by měl online přihlášku vyplnit a poslat. Je také vhodné střízlivě vyhodnotit svou výkonnost a aktuální možnosti. RTS není a nemá být masovou záležitostí, jedná se o výběrovou skupinu. Jak je v dokumentu uvedeno, v systému by měli být pouze takoví hráči, kteří mají reálnou možnost se do dvou let posunout do národního týmu. V tomto ohledu bude Sportovní úsek STK přísnější, aby udržel požadovanou kvalitu skupiny.

Bronz z MČR smíšených družstev žáků do 14 let

První zářijový víkend jsme se se smíšeným družstvem zúčastnili MČR do 14 let, které se odehrálo na hřišti v Rožnově. Tým ve složení Štěpán Plášek, Marek Šmerda, Oliver Hustin, Veronika Černá a Hugo Mikl bojoval o obhájení loňského triumfu.

Mistrovství ČR družstev do 16 let

V termínu od 11. do 14.srpna se na hřišti v Telči uskutečnilo MČR smíšených družstev do 16 let, kterého zúčastnilo i družstvo GCA. Družstvo ve složení Štěpán Plášek, Marek Šmerda, Veronika Černá, Oliver Hustin, Tomáš Veverka a Hugo Mikl se na turnaj kvalifikovalo z 2.místa, které obsadilo v rámci kvalifikačního turnaje na Slavkově.