Kvalifikace smíšených družstev mládeže do 16 let

V úterý 26.července se na hřišti ve Slavkově konala kvalifikace na MČR smíšených družstev do 16 let. Družstvo GCA s celkovým skóre 372 ran (+12) obsadilo postupovou 2.příčku.

Kvalifikace družstev mládeže

V úterý 19.července bojovala dvě naše družstva o postup na MČR.

IMG ACADEMY JUNIOR WORLD CHAMPIONSHIPS 2022

Ve dnech 12.-15.7. proběhlo světové finále turnaje IMG v San Diegu, kam se z české kvalifikace, která proběhla v říjnu na hřišti Kunětická Hora kvalifikovali dva slavkovští hráči – Marek Šmerda a Štěpán Plášek.

Víkendové soustředění TCM GCA

Druhý víkend v dubnu proběhlo první soustředění tréninkového centra. Pozvánku na soustředění obdrželi všichni hráči TCM, kteří tak mohli oficiálně zahájit přípravu na letní sezónu 2022.

O putovní pohár Moravy

V sobotu 9.října se na hřišti v Šilheřovicích odehrál poslední turnaj klubových družstev mládeže tohoto roku. Tým GCA se v konkurenci 11 týmů umístil se scóre 591 na 3.místě s náskokem 31 ran před čtvrtým Sokrates Golf & Country Club a ztrátou pouhých 4 ran na domácí tým z Park Golf Clubu Ostrava. Celkovými vítězi se stali hráči z Beskydského Golfového Klubu.

Mistři ČR družstev do 14 let

Družstvo GCA po 10 letech čekání zvítězilo v soutěži smíšených družstev do 14 let. Mistry ČR se stali hráči Marek Šmerda, Štěpán Plášek, Ondra Schamberger a Hugo Mikl.