Bronz z MČR smíšených družstev žáků do 14 let

Bronz z MČR smíšených družstev žáků do 14 let

První zářijový víkend jsme se se smíšeným družstvem zúčastnili MČR do 14 let, které se odehrálo na hřišti v Rožnově. Tým ve složení Štěpán Plášek, Marek Šmerda, Oliver Hustin, Veronika Černá a Hugo Mikl bojoval o obhájení loňského triumfu.

 

 První den jsme se postavili družstvu Black Bridge. Po dopoledních foursomech byl stav vyrovnán na 1:1. V odpolední části věnované singlovým utkáním se podařilo získat bod Verči i Štěpánovi, takže zbývající zápas nemusel být dohrán. Z čtvrtfinále jsme tedy s výsledkem 3,5:1,5 postoupili pavoukem dále.

 

 

 V semifinálové bitvě jsme se postavili rivalům z Park GC Ostrava. Po dopolední části byl stav zápasů opět vyrovnán a rozhodnout o vítězi muselo napínavé singlové klání. Prohra dvou ze tří singlů znamenala konec nadějí na obhájení titulu.

 

 

 V boji o třetí místo se slavkovští hráči utkali s hráči z GC Brno. Dopoledne se podařilo zvítězit oběma našim dvojicím – Marek a Štěpán zvítězili na 17.jamce a Verča s Oliverem na jamce 16. V singlech se podařilo na 11. jamce zvítězit Štěpánovi a GCA se tak mohlo radovat z bronzové medaile.

 

 

 Všem hráčům ještě jednou gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Děkujeme také všem rodičům, kteří přijeli vytovřit fanouškovskou základnu.

 

 

Odkaz na celkové výsledky turnaje: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=682479990