První Ryder s Olomoucí dopadl pro Slavov vítězně!

Ačkoliv hrozilo velmi chladné a deštivé počasí, nakonec nám bylo přáno a za velmi příjemného počasí začal první Ryder proti silnému soupeři z Olomouce. O vyrovnaných utkáních svědčí i fakt, že ranní foursomy jsme vyhrávali až na posledních jamkách

Ačkoliv hrozilo velmi chladné a deštivé počasí, nakonec nám bylo přáno a za velmi příjemného počasí začal první Ryder proti silnému soupeři z Olomouce. O vyrovnaných utkáních svědčí i fakt, že ranní foursomy jsme vyhrávali až na posledních jamkách, ale i přes náročná utkání jsme po dopoledním programu odcházeli do klubovny s  vedením 4:1. Odpoledne tak stačilo uhrát pár slušných výsledků. Tým Slavkova se ale rozhodl zabojovat jako jeden muž (či žena:) a odpolední singly dopadly v náš prospěch.


Celkové vítězství a obhajobu poháru jsme potvrdili výsledkem 11,5:3,5. Hřiště bylo náročné ale velmi dobře připravené a tak byly k vidění zajímavé rány a někdy i brilantní záchrany. Olomouc podala velmi srdnatý výkon a už se těší na odvetu u nich letos na podzim.


Za Slavkov nastoupili:

Kuba Sobotka, Michal Chaloupka, Leoš Kachlík, Roman Nagy, Zdeněk Šulc, Radek Hamzík, Víťa Dostál, Petr Martínek, Bob Varta ráno a Kuba Fiala. Za ženy nám vítězství vybojují Kozáková Vlaďka, Kozáková Zuzka a Hana Vránková.


Kapitánka Vlaďka děkuje celému týmu za nasazení!