ÚSPĚCHY NAŠICH HRÁČŮ A HRÁČEK

DUBEN 2023

Kaskáda ( 29.4.-1.5. 2023 ) - WAGR turnaj do 24 let

na přelomu dubna a května se hrál na Kaskádě 3denní prestižní turnaj, který je započítáván do světového amatérského žebříčku ( WAGRu ). Obrovského úspěchu na něm dosáhl Štěpán Plášek, který skončil celkově druhý.  Porazil tak všechny nejlepší mladé hráče z celé ČR ( vítěz byl Maďar ) ! Jeho umístění je mimořádně hodnotné i proto, že turnaj hrál s mnohem staršími hráči, byl totiž vypsán až do 24 let, přičemž Štěpánovi je pouhých 14 let !!!

KUNĚTICKÁ HORA ( 30.4. 2023 ) - IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIPS BY CALLAWAY 2023 - národní kvalifikace

na tomto velice kvalitně obsazeném turnaji dosáhli špičkových výsledků hned 3 naši mladí hráči. Veronika Černá skončila druhá v kategorii dívek 15-16 let.

Kategorii chlapců 13-14 let ovládl s velkým odstupem Oliver Hustin a hned za ním, na místě druhém, skončil Marek Šmerda !

květen 2023

RMTM 2023 - Kaskáda  ( 13.5.2023 )

David Šmerda vítězí ve své kategorii na turnaji Regionální moravské túry mládeže

červen 2023

CZECH INTERNATIONAL MID-AMATEUR CHAMPIONSHIP 2023 presented by Pilsner Urquell ( 1.6.2023 ) – Černý Most

Mistryně České republiky ve hře na rány v kategorii midamatérek je z našeho klubu ! Na Dagmaru Urbánkovou totiž nestačila žádná z jejich soupeřek na šampionátu mid-amatérek, který se hrál na začátku června na Černém Mostě !!!

3. Národní Golfová Tour Mládeže ( 10.-11.6. 2023 ) - Olomouc

Ve své kategorii dominoval Marek Šmerda , který porazil velmi početnou konkurenci a vyhrál i díky tomu, že druhé kolo obešel v paru hřiště !

SLOVAK JUNIOR CHAMPIONSHIP ( 23.-25.6. 2023 ) - SKALICA

Mezinárodním mistrem Slovenska v kategorii chlapců do 14 let se stal ve Skalici Marek Šmerda, nestačil na něj nikdo ze silného startovního pole, které byl tvořeno nejlepšími hráči z Čech a Slovenska…

červenec 2023

RMTM 2023 - Kaskáda  ( 1.7.2023 )

Tobias Bartů obsadil 2. místo ve smíšené kategorii 13-14 let

3. liga muži ( Kořenec a Ropice ) – GC Austerlitz B

Tým B tým GC Austerlitz mužů skončil v soutěži mužů na druhém místě, což znamená, že tým postoupil do vyšší soutěže a příští rok bude hrát ligu druhou !!!

2. liga ženy ( Čeladná a Šilheřovice ) - GC Austerlitz B

B tým žen vyhrál základní část 2. ligy, která se hrála na rány. V následném PlayOff se naše ženy dostaly do finále, kde po boji podlehly týmu Kořence a skončily tak celkově druhé

Extraliga ( Sokolov a Ostravice ) - GC Austerlitz A, muži a ženy

Naše ženy obsadily po základní části šestou příčku. V playoff o titul podlehly týmu z Olomouce a v konečném pořadí skončily na děleném pátém místě. Muži skončili po části hrané na rány na desátém místě a museli tak absolvovat náročné PlayOut o setrvání v soutěži. Po velmi dramatickém průběhu se jim nakonec příslušnost k elitě podařilo udržet ! Skončili desátí a i v příštím roce budou extraligu hrát