Změna na klubovém turnaji 11.10.2020 !!!

Vážení členové,
jak asi všichni víte, včera vláda ČR zpřísnila některá opatření v boji s COVID 19 ( viz -  https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/uv201008-0995.pdf ).  Díky tomu dochází v našem klubu k těmto změnám.
1 . soutěže,turnaje  - od pondělí 12.10.2020 do  neděle 25.10.2020 ( včetně ) se nebudou pořádat žádné turnaje. Zrušen je tak i např. klubový turnaj, plánovaný na 25.10. a všechny HCP středy. Pokud byste si chtěli zahrát na úpravu HCP, zůstává jedinou možností hra na nesoutěžní výsledek.
2.  nesoutěžní hra není nijak omezena
3 . klubový turnaj, plánovaný na tuto neděli - 11.10.2020 se hrát bude a to s těmito změnami :
-  turnaj se nebude po hře vyhlašovat. Ceny zůstanou vítězům uschovány na recepci
-  bude možnost  výběru spoluhráčů do flightu. Volit spoluhráče si můžete napříč všemi kategoriemi tímto jediným způsobem : :
a) požadavek lze poslat pouze mailem ( tedy ne přes recepci ) na adresu turnajgca@gmail.com a to nejpozději do uzavření přihlášek do turnaje na serveru cgf.cz
b) lze si zvolit 1 nebo 2 spoluhráče. Protože se na tomto turnaji nevyhlašují kvůli COVID19 výsledky, lze si mimořádně zvolit spoluhráče napříč kategoriemi !
c) ten kdo spoluhráče objednává garantuje, že zvolení spoluhráči o tom vědí a chtějí s ním hrát !
d) startovní listinu sestavuje rozhodčí turnaje. Dříve budou startovat flighty s hráči s nižšími HCP.
e) požadavek na spoluhráče není povinný. Z hráčů, kteří vznesou požadavek na jediného spoluhráče, či  žádný požadavek nevznesou budou  vytvořeny flighty kompletní soutěžním výborem.
f ) sestavovat flighty, lze jen z hráčů, kteří se včas přihlásili do turnaje na serveru cgf.cz   ( https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=641793132 )
4. recepce - prosíme o maximální ohleduplnost, zejména o dodržování bezpečných odstupů a používání roušek. Pokud máte domluvené flighty na klubový turnaj, využijte úhrady startovného a vyzvednutí skórkaret jedním hráčem z flightu. Mimo turnaj využívejte co nejvíce bezkontaktního odbavení přes  aplikaci TeeTime.
Hezký den. Hezkou hru. Robert Varta, STK GC Austerlitz
 
 
 
 
OdpovědětPřeposlat