Jamkovka, turnaje, vouchery

Vážení členové,
 
hrát se sice nedá, ale přesto posíláme pár upřesňujících informací, ohledně turnajové sezóny 2020.
Tady jsou :

jamkovka 2020

původně plánovaný termín startu jamkovky, tedy 28.3.2020, není kvůli uzavření hřiště možný. Dobrá zpráva je ale ta , že ti co se ještě nepřihlásili, tak mohou učinit  a to až do doby, než se sportoviště znovu otevřou. Přesný termín do kdy je nutno se přihlásit nyní není, ale ve chvíli, kdy bude povoleno resort znovu otevřít, bude přihlašování okamžitě ukončeno a jamkovka rozlosována. Přihlásit se můžete zde : http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=611079002
turnaje 2020
v tuto chvíli nikdo neví, kdy budou sportoviště znovu otevřená a v jakém režimu bude možné turnaje hrát ( počet účastníků, roušky, atd. ) . Pevně  věřím, že se hrát bude ! Jisté však je, že tradiční start do sezóny nebude jako tradičně o Velikonočním pondělí  (13.4. ), kdy bude zakázáno snad  i zmrtvýchvstání.  Až to půjde, tradiční název Beránek dodržíme !  Nezahrajeme si  o  Velikonočního beránka, ale spíše o Májového beránka či Červnového beránka. O všech termínech turnajů budete samozřejmě informováni až bude hřiště otevřeno.
vouchery za výhru
ti z Vás, kteří máte ještě vouchery za výhru na turnajích 2019 a ještě jste je neuplatnili, nemusíte zoufat. Platnost voucherů je prodloužena z 31.3.2020 do 30.6.2020  !!! Pokud by nešly uplatnit ani do tohoto termínu, prodlouží se platnost i po tomto termínu, ale snad to nebude třeba.
 
Veškeré výše uvedené informace najdete i  na stránkách klubu  ( sportovní činnost STK - http://www.gca.cz/stk-gca/ )
 
 
Hezký den. Robert Varta, za STK GC Austerlitz