INFORMACE SPORTOVNĚ TECHNICKÉ KOMISE KLUBU GCA

 

Klubové turnaje

nelze zatím kvůli opatřením vlády vypsat. Pokud si chcete zahrát na úpravu HI ( HCP ), můžete si přijít zahrát formou nesoutěžního výsledku. (nutno nahlásit před hrou na recepci, zaplatit poplatek za zpracování výsledku a po hře odevzdat skorkartu ) 

 

Znáte dobře pravidla golfu ?

pokud si chcete ověřit, jak jste na tom se znalostí pravidel golfu, vyzkoušejte si svoje znalosti online ! 

link -   https://testy.cgf.cz/maintest.php

 

Rozhodčí golfu - online testy

pomocí online testů je možné nyní získat, či obnovit  si licenci rozhodčího  golfu 3. a 2. tříd. Pravidla pro absolvování testu pro rozhodčí - 

link - https://www.gca.cz/stk-gca/metodika-pro-ziskani-nebo-obnovu-tridy-rozhodciho-golfu-v-ramci-online-testovaci-aplikace-cgf/

 

Aplikace ČGF pro mobily, aneb konec plastových členských karet se blíží

letos je poslední rok, kdy je možné používat plastové členské karty. Nicméně už nyní je možné se prezentovat elektronickou členskou kartou, která se stala součástí mobilní aplikace ČGF. Tuto aplikaci ( QR kód ) lze už nyní  použít pro výběr  předplacených košíků míčů v automatu na driving rangi na hřišti ve Slavkově ( lze to stále i pomocí plastové karty ). Dále se přes  se ní můžete  např. přihlašovat / odhlašovat do turnajů a od letoška v ní  ní najdete i seznam svých odehraných turnajů, započítávaných pro výpočet vašeho HI ( HCP ). 

link - https://www.cgf.cz/cz/mobilni-aplikace-cgf/mobilni-aplikace-cgf

 

Pravidla golfu v mobilu

pokud se vám s sebou nechce nosit tištěná pravidla, nainstalujte si do mobilu pravidla v elektronické podobě. Aplikace je nyní také i v češtině. Takže kromě toho, že už nikdy nezapomenete pravidla doma, budete moci využít i hlavní přednost této appky, vyhledávání pomocí klíčových slov.

link - https://www.randa.org/Apps