V příloze přikládám dokument, který obsahuje výzvu k registraci zájemců k poskytnutí zadávací dokumentace k připravovanému projektu "Vývoj a provoz IS ČGF nové generace".

Generální sekretář | General Secretary
Předseda STK ČGF | Chairman of the Championship Committee

CGF-UKR

Vážení členové klubu,

uvědomil jsem si, že pozvánka na turnaj neobsahovala ještě některé informace k turnaji 20.8.2023.

Tak tedy – při registraci do turnaje v recepci klubu obdržíte malé občerstvení na hřiště a malý dárek ode mne.

Zároveň na recepci nahlásíte svůj výběr jídla k obědu, na který vás všechny jako každý rok zvu.

Oběd bude stejně jako v loňském roce dole u pana Horváta.

Těším se na setkání s vámi a přeji hezký den.

Váš

Jiří Kovář

14.8.2023

Vážení členové GCA,

dovoluji si Vás pozvat na další ročník turnaje O POHÁR PREZIDENTA KLUBU,

který se bude konat v neděli 20.8.2023.

Podrobné informace naleznete na stránkách ČGF a v aplikaci Tee Time.

Doufám, že nám bude přát počasí a turnaj se vydaří.

Těším se na setkání.

JUDr. Jiří Kovář

Družstvo mužů „B“ se v uplynulém víkendu pustilo do finálových kol ve třetí lize divize D. Ve velmi
horkém počasí na hřišti Golf rezortu Ropice, svedl tým pod vedením kapitána Vítězslava Dostála bitvu
o posun celkovým pořadím, s hlavním cílem celou soutěž vyhrát, což se jim v minulosti již 3x podařilo.
Po základních kolech jsme drželi solidní čtvrté místo, v konkurenci 21 týmů a bedna byla na dosah.
Hřiště nikdo moc neznal, zvláště jeho novou devítku, která byla otevřena před necelým měsícem a
ještě byla dost syrová. To také zapříčinilo, že první den odpolední skupiny docházely bezmála po 6
hodinách. Nic méně jsme smazali manko z předchozí kol, a zabydleli se na druhé příčce, kterou jsme
s komfortním náskokem udrželi i následující den. Na první místo jsme tentokrát nedosáhli, ale
náplastí bylo, že nejdůležitější úkol nakonec splněn byl. Postup hned při první příležitosti do
2.ligy(tuto možnost se podařilo prosadit až pro letošní soutěže družstev). Poděkování zde patří,
hlavně novému předsedovi regionálního STK Bobovi (Robert Varta), který mnoho let za tuto možnost
bojoval a nevzdával se. Tím to všem hráčům kteří vydrželi a neztratili odhodlání , víru, a postup
nakonec vybojovali, gratulujeme a držme palce v bojích v příštím roce tentokrát již ve 2.lize.

DUBEN 2023

Kaskáda ( 29.4. - 1.5. 2023 ) - WAGR turnaj do 24 let

na přelomu dubna a května se hrál na Kaskádě 3denní prestižní turnaj, který je započítáván do světového amatérského žebříčku ( WAGRu ). Obrovského úspěchu na něm dosáhl Štěpán Plášek, který skončil celkově druhý.  Porazil tak všechny nejlepší mladé hráče z celé ČR ( vítěz byl Maďar ) ! Jeho umístění je mimořádně hodnotné i proto, že turnaj hrál s mnohem staršími hráči, byl totiž vypsán až do 24 let, přičemž Štěpánovi je pouhých 14 let !!!

KUNĚTICKÁ HORA ( 30.4. 2023 ) - IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIPS BY CALLAWAY 2023 - národní kvalifikace

na tomto velice kvalitně obsazeném turnaji dosáhli špičkových výsledků hned 3 naši mladí hráči. Veronika Černá skončila druhá v kategorii dívek 15-16 let.    ( https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=801909845&categoryId=801909864 )

Kategorii chlapců 13-14 let ovládl s velkým odstupem Oliver Hustin a hned za ním, na místě druhém, skončil Marek Šmerda ! (https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=801909845&categoryId=801909866 )