Vyřízení členství: pokyny

Pokyny pro vyřízení členství v GCA:

 

1.Zvolte vhodný typ členství-informace na www.gca.cz v sekci formy členství.

Jestli-že máte zájem o převod z veřejného členství na osobní nebo přidružené členství kontaktujte nejdříve sekretáře GCA o pověření vašich plateb za 3 roky e-mailem na gca@gca.cz a poté postupujte dle pokynů k vyřízení členství.

2.Vyplňte přihlášku ke členství v GCA-přihláška ke stažení na www.gca.cz v sekci formuláře GCA, přihláška je také k dispozici na recepci hřiště nebo u sekretáře klubu.

3.Uhraďte příslušnou částku na účet klubu v GE 593904-514/0600 je nutné uvést var.symbol - rodné číslo nebo registrační číslo v GCA.

4.Přihlášku pošlete do klubu el.poštou , českou poštou nebo vhoďte do schránky u recepce. K přihlášce přiložte kopii dokladu o zaplacení (kopie vkladu z banky, složenka atd.)Bez dokladu o úhradě příslušného poplatku je přihláška neplatná.

Chcete –li zapsat HCP na server ČGF přiložte doklad o složení zkoušky  (kopie dokladu).

5. Vaše členství v GCA bude aktivní po přijetí člena SR GCA dle Stanov GCA, přičemž SR GCA zasedá jenou měsíčně. Od doby zapsání na server ČGF můžete začít využívat Vaše členství v GCA. Zápis na serveru ČGF si můžete ověřit na www.cgf.cz. Zde do databáze hráčů ČGF napíšete své jméno a zjistíte zda je u Vašeho jména uvedeno člen GCA pokud ano je již Vaše členství v GCA a ČGF aktivní.Po zapsání na server ČGF si můžete vyzvednout na recepci provizorní hrací certifikát.

6. Do 30-ti dnů od doručení přihlášky obdržíte českou poštou členský certifikát GCA(mimo veřejného a dětského ročního členství) a kartu ČGF.

V případě nejasností při vyřizování členství kontaktujte sekretáře GCA.

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>