Mistrovství ČR seniorských družstev v jamkové hře 2018


Mistrovství ČR seniorských družstev v jamkové hře 2018


Ve dnech 25. – 27. června 2018 se na golfovém hřišti ve Slavkově konalo mistrovství ČR seniorských družstev v jamkové hře.

Týmu našich mužů se zde podařilo sehrát ve třech dnech tři vynikající utkání.
V prvním kole jsme bojovností a výbornou hrou porazili favorizovaný tým Mariánských Lázní v poměru 4:1.
Ve druhém dni byla naším soupeřem Líšnice. Po čtyřech odehraných zápasech byl stav 2:2 a šlo se na rozstřel. Následovala nádherná golfová bitva, která trvala další čtyři jamky, a ve které jsme byli dvakrát jen malý krůček od vítězství. Nakonec se ale štěstí přiklonilo na stranu soupeře a my jsme tak celkově prohráli 2:3.
V boji o bronzovou příčku (třetí hrací den) jsme, i přes naše velké odhodlání, podlehli loňskému vítězi, týmu Hodkoviček.
Celkové čtvrté místo je historickým úspěchem našeho týmu mužů.
Jsem proto velmi rád, že touto cestou mohu poděkovat všem svým spoluhráčům, kteří do utkání dali veškeré své golfové umění, bojovnost, týmovou spolupráci a nadšení. Jsou jimi Michal Chaloupka, Luboš Sedlák, Radomír Koval, Dalibor Jurčík, Zdeněk Šulc, Miroslav Brzoň a Aleš Lerch.

Našim ženám se podařilo udržet si celkovou sedmou příčku, což lze v těžké konkurenci považovat za výborný výsledek.

Moje poděkování patří samozřejmě i mateřskému golf klubu Austerlitz, organizátorům turnaje a také těm, kteří připravovali hřiště, které bylo ve výborné kondici.

Radek Duraja,
kapitán družstva mužů

    zavřít okno