Novinky

Zahájení zimní přípravy

Dne 22. a 23.10. bude dvoudenním campem na Slavkově zahájena zimní příprava. Představen bude nový Head Pro a plán přípravy na měsíce listopad až březen. Účast všech reprezentantů je povinná. Dále rádi přivítáme i všechny hráče GCA, kteří mají zájem o zimní individuální přípravu s novým Head Pro.

 

Zahájení campu na DR 22.10. v 10:00. Ubytování bude zajištěno pro reprezentanty, v případě zájmu zajistíme ubytování i pro rodiče, kontaktujte prosím Radku. Součástí campu budou i osobní pohovory s reprezentanty, připravte si prosím přehled svých herních výsledků v sezóně 2011, statistiky, cíle na r. 2012 atd... (v sekci "ke stažení" najdete koncem tohoto týdne formulář, který prosím vyplňte a vezměte s sebou). Večer seznámíme všechny s širší nominací reprezentace na r. 2012 a budeme chtít potvrdit zájem reprezentovat klub. U nezletilých reprezentantů proto přivítáme účast rodičů.

V neděli 23.10. se na našem hřišti uskuteční 5.ročník turnaje "O putovní pohár Moravy", což je tradiční soutěž TCM regionu "východ B". Tohoto turnaje se zúčastní 8 reprezentanů pod vedením p. Jaroslava Sedláčka, tito budou uvolněni, ostatní pokračují v tréninku do cca 16:00 hodin, kdy bude camp ukončen.

Josef Vlašín

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>