Novinky

Přihlašování na tréninky reprezentace

Členové širšího výběru reprezentace, kteří mají podepsán statut reprezentanta, se mohou přihlašovat na vypsané termíny tréninků s Ianem Campbellem. První vypsaný trénink se uskuteční tento víkend, tedy 5. a 6. listopadu na hřišti ve Slavkově.

 

V sobotu od 9:00 do 13:00 je vypsán společný trénink pro ty členy širší reprezentace, kteří se nemohli účastnit zahajovacího campu. Jedná se celkem o 7 hráčů a hráček. Cílem tohoto společného tréninku je seznámení s Ianem, zjištění technické úrovně hry, osobní pohovor. Na trénink si vezměte analýzu uplynulé sezóny, vzor a formulář najdete v sekci "ke stažení".

Ostatní reprezentanti se mohou přihlásit na Individuální trénink dvojic. Tyto tréninky jsou vypsány v sobotu 14:00 až 16:00 a v neděli 9:00 až 13:00. Jedna lekce pro dvojici trvá vždy 50 min. čistého času (v tabulce na webu zobrazeno jako půlhodina). Domluvte si prosím dvojici a napište se vždy oba v přihlašovací tabulce na webu. Pokud si nebudete s přihlašováním vědět rady, volejte Radce.

J. Vlašín

 

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>