Novinky

Michaela Patzeltová mistryní Slovenska ve hře na jamky

Ve dnech 23. -26.  6. 2014 se na hřišti Bernolákovo Black River odehrálo Mistrovství Slovenska ve hře na jamky, ve kterém naprosto excelovala reprezentantka našeho klubu Michaela Patzeltová.

 

Po jistě náročné dvoudenní kvalifikaci se favoritkou turnaje stala, také naše hráčka, Natália Hečková s výsledky 79 a 76 ran. Ovšem v jamkové hře jí štěstí nepřálo a podlehla nakonec stříbrné medailistce Kataríně Drocárové.

Zato Michaela Patzeltová útočila po kvalifikačních kolech na vítězství z 6. místa. Jamkovkami proplula hladce až do finále, které s grácií zakončila již na 14. jamce.

 „Víťazstvo som neočakávala, na majstrovstvá som išla s tým, že chcem skončiť v prvej osmičke. Keď som sa po kvalifikácii a dvoch vyraďovacích kolách dostala do prvej štvorky, bola som veľmi šťastná. Po víťazstve nad Zuzkou Bielikovou som sa koncentrovala najmä na to, aby som zostala pokojná, aby som nepodľahla stresu. Hrala som svoju hru a nesústredila som sa na to, že musím za každú cenu vyhrať. Posledný deň bol zároveň aj fyzicky náročný, keďže nie je jednoduché hrať 36 jamiek. O to viac ma víťazstvo teší.“

 

Gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci našeho klubu.

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>