Novinky

Callaway Junior World Golf Championships

Již tradičně se tento turnaj hrál 1.-3.5.2015 na krásně situovaném hřišti Kunětická Hora a naši reprezentanti GCA u toho nemohli chybět.

 

Velkou motivací pro všechny hráče bylo nejen skvěle připravené hřiště ale především fakt, že vítězové jednotlivých kategorií ve vložené národní kvalifikaci získají právo účastnit se světového finále IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIP 2015. 

Náš klub přijeli reprezentovat tito hráči - Poslužná Andrea, Nebeská Lenka, Patzeltová Michaela, Kokavec Jakub a Siegel David - ani jeden z nich však neprošel do finálového dne.

Nutno však vyzdvihnout výsledky hráčů, kteří se probojovali nejen do třetího kola, ale někteří dokonce i na medailové pozice ve svých kategoriích. Řeč je o Vojtěchovi Kostelkovi, který se umístil na krásném třetím místě. Ema Dobiašová (6. místo),  Barbora Šindelářová (10. místo) a Kristýna Poslužná (11. místo) se velmi snažili vyrovnat se všem svým soupeřkám.

 

Všem účastníkům turnaje děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>