Kalendář turnajů

Kalendář turnajů 2016

line

Turnaje družstev TCM GCA

 

 

Datum

Den

   Název turnaje

   Místo

 

11.-12.6.

so-ne

   EXTRALIGA - muži, ženy 1. - 2. kolo

   Mnich

 

19.6.

ne

   Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 16

   Liberec-Machnín

 

19.7.

út

   Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 18 chlapci

   Ostravice

 

19.7.

út

   Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 14

   Lázně Bohdaneč

 

19.7.

út

   Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 18 dívky

   Kravaře

 

16.-17.7.

so-ne

   EXTRALIGA - muži, ženy 3. - 4. kolo

   Čeladná

 

16.-18.8.

út-čt

   Mistrovství ČR družstev do 14 a 18 let

   Zbraslav

 

2.-4.8.

út-čt

   Mistrovství ČR družstev do 16 let - Pohár klubů

   Darovanský Dvůr

 

20.-23.8.

so-út

   PLAY OFF ligových družstev mužů a žen - finále

   Casa Serena

Turnaje jednotlivců

 

 

Mistrovské soutěže

 

 

Datum

Den

   Název turnaje

   Místo

 

15.-19.6.

st-ne 

   Národní mistrovství ČR na jamky

   Cihelny

 

1.-3.7.

pá-ne

   Národní mistrovství ČR žáků a kadetů

   Plzeň-Dýšina

 

28.7.-30.7.

čt-so

   Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů

   Kaskáda

 

10.-13.8.

st-so

   Mezinárodní mistrovství ČR na rány

   Karlštejn

 

Czech Golf Amateur Tour

 

 

Datum

Den

   Název turnaje

   Místo

 

22.-24.4.

pá-ne

   1. Czech Golf Amateur Tour

   Austerlitz

 

13.-15.5.

pá-ne

   2. Czech Golf Amateur Tour

   Beřovice

 

3.-5.6.

pá-ne

   3. Czech Golf Amateur Tour

   Ypsilon

 

22.-24.7.

pá-ne

   4. Czech Golf Amateur Tour

   Sokolov

 

26.-28.8.

pá-ne

   5. Czech Golf Amateur Tour - President Masters

   Kunětická Hora

 

Národní golfová tour mládeže

 

 

Datum

Den

   Název turnaje

   Místo

 

7.-8.5.

so-ne

   1. Národní Golfová Tour Mládeže

   Sokolov

 

21.-22.5.

so-ne

   2. Národní Golfová Tour Mládeže

   Šilheřovice

 

9.-10.7.

so-ne

   3. Národní Golfová Tour Mládeže

   Kunětická Hora

 

3.-4.9.

so-ne

   4. Národní Golfová Tour Mládeže

   Beřovice

 

24.-25.9.

so-ne

   5. Národní Golfová Tour Mládeže - Masters

   Kynžvart

 

 

Kalendář turnajů 2015

line
           
Turnaje družstev TCM GCA  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  13.-14.6.  so-ne EXTRALIGA - muži, ženy 1. - 2. kolo  Sokolov
  21.6.  ne  Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 16 Čeladná
  21.7.  út Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 18 chlapci Nová Amerika
  1.7.  út Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 14 Ostravice
  28.7.  út Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 18 dívky  Mladé Buky
  18.-19.7.  so-ne  EXTRALIGA - muži, ženy 4. - 5. kolo  Ostravice
  18.-20.8.  út-čt  Mistrovství ČR družstev do 14 a 18 let 

Olomouc

  4.-6.8.  út-čt  Mistrovství ČR družstev do 16 let - Pohár klubů  Mladá Boleslav
  23.-26.9.  ne-st  PLAY OFF ligových družstev mužů a žen - finále  Kunětická Hora
         
Turnaje jednotlivců  
         
  Mistrovské soutěže  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  17.-21.6. st-ne   Národní mistrovství ČR na jamky  Šilheřovice
  3.-5.7. pá-ne Národní mistrovství ČR žáků a kadetů Zbraslav
  30.7.-1.8. čt-so Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů Kunětická Hora
  12.-15.8. st-so Mezinárodní mistrovství ČR na rány Čeladná
         
         
  Czech Golf Amateur Tour  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  24.-26.4. pá-ne 1. Czech Golf Amateur Tour Cihelny
  15.-17.5. pá-ne 2. Czech Golf Amateur Tour  Telč
  5.-7.6. pá-ne 3. Czech Golf Amateur Tour Ropice
  24.-26.7. pá-ne 4. Czech Golf Amateur Tour Karlštejn
  11.-13.9. pá-ne 5. Czech Golf Amateur Tour - President Masters Brno Kaskáda
       
  Národní golfová tour mládeže  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  9.-10.5. so-ne 1. Národní Golfová Tour Mládeže Ypsilon
  23.-24.5. so-ne 2. Národní Golfová Tour Mládeže Austerlitz
  13.-14.7. po-út 3. Národní Golfová Tour Mládeže Černý Most
  5.-6.9. út-st 4. Národní Golfová Tour Mládeže Hazlov
  26.-27.9. so-ne 5. Národní Golfová Tour Mládeže - Masters Kaskáda
         
         

Kalendář turnajů 2014

line
           
Turnaje družstev TCM GCA  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  13.-15.6.  pá-ne EXTRALIGA - muži, ženy 1. - 3. kolo  Čeladná
  1.7.  út  Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 18 chlapci Austerlitz
  1.7.  út Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 18 dívky Kravaře
  1.7.  út Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 14 Nová Amerika
  9.7.  st  Kvalifikace družstev mládeže - M ČR 16  Mladé Buky
  18.-20.7.  pá-ne  EXTRALIGA - muži, ženy 4. - 6. kolo  Mnich
  5.-7.8.  út-čt  Mistrovství ČR družstev do 14 a 18 let 

Darovanský dvůr

  26.-28.8.  út-čt  Mistrovství ČR družstev do 16 let - Pohár klubů  Kunětická Hora
  30.8.-1.9.  so-po  PLAY OFF ligových družstev mužů a žen – čtvrtfinále  
  19.-21.9.  pá-ne  PLAY OFF ligových družstev mužů a žen - finále  Zbraslav
         
Turnaje jednotlivců  
         
  Mistrovské soutěže  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  3.-5.6. út-čt Akademické mistrovství ČR Nová Amerika
  18.-22.6. st-ne   Národní mistrovství ČR na jamky  Telč
  4.-6.7. pá-ne Národní mistrovství ČR žáků a kadetů Brno Kaskáda
  31.7.-2.8. čt-so Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů Karlovy Vary
  13.-16.8. st-so Mezinárodní mistrovství ČR na rány Mladá Boleslav
         
         
  Czech Golf Amateur Tour  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  2.-4.5. pá-ne 1. Czech Golf Amateur Tour Cihelny
  16.-18.5. pá-ne 2. Czech Golf Amateur Tour  Austerlitz
  6.-8.6. pá-ne 3. Czech Golf Amateur Tour Ypsilon
  25.-27.7. pá-ne 4. Czech Golf Amateur Tour Beroun 
  5.-7.9. pá-ne 5. Czech Golf Amateur Tour - President Masters Brno Kaskáda
       
  Národní golfová tour mládeže  
         
  Datum Den Název turnaje Místo
  10.-11.5. so-ne 1. Národní Golfová Tour Mládeže Nová Amerika
  24.-25.5. so-ne 2. Národní Golfová Tour Mládeže Šilheřovice
  14.-15.7. po-út 3. Národní Golfová Tour Mládeže Kynžvart
  19.-20.8. út-st 4. Národní Golfová Tour Mládeže Poděbrady
  13.-14.9. so-ne 5. Národní Golfová Tour Mládeže - Masters Beřovice
         
         

Kalendář turnajů 2013

line
         
Turnaje družstev TCM GCA  
         
  Datum  Den Název turnaje Místo
  7.-9.6.   pá-ne EXTRALIGA - muži, ženy 1. - 3. kolo Čeladná
  28.6.-30.6. pá-ne EXTRALIGA - muži, ženy 4. - 6. kolo Sokolov
  2.7. út Kvalifikace družstev mládeže - MČR 14,18 Šilheřovice
  10.7. st  Kvalifikace družstev mládeže - MČR 16 Ropice
  6.-8.8. út-čt  Mistrovství ČR družstev do 14 a 18 let Brno Kaskáda
  20.-22.8. út-čt  Mistrovství ČR družstev do 16 let - Pohár klubů Olomouc
  24.-26.8. so-po PLAY OFF ligových družstev mužů a žen - čtvrtfinále  ?
  30.8.-1.9. pá-ne PLAY OFF ligových družstev mužů a žen - finále Čeladná
         
Turnaje jednotlivců  
         
  Mistrovské soutěže  
         
  Datum  Den Název turnaje Místo
  12.-16.6. st-ne Národní mistrovství ČR na jamky  Austerlitz
  5.-7.7. pá-ne Národní mistrovství ČR žáků a kadetů Kunětická Hora
  16.-18.7. út-čt Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů Brno Kaskáda
  31.7.-3.8.  st-so Mezinárodní mistrovství ČR na rány Karlovy Vary
  10.-12.9. út-čt Akademické mistrovství ČR Austerlitz
         
  Czech Golf Amateur Tour  
         
  Datum  Den Název turnaje Místo
  3.-5.5. pá-ne 1. Czech Golf Amateur Tour Kunětická Hora
  17.-19.5. pá-ne 2. Czech Golf Amateur Tour  Šilheřovice 
  31.5.-2.6. pá-ne  3. Czech Golf Amateur Tour Sokolov
  27.-28.7. so-ne 4. Czech Golf Amateur Tour - Major  Kunětická Hora
  16.-18.8. pá-ne  5. Czech Golf Amateur Tour - MUŽI Beřovice
  16.-18.8. pá-ne 5. Czech Golf Amateur Tour - ŽENY Mladá Boleslav
  7.-8.9.  so-ne 6. Czech Golf Amateur Tour - President Masters Austerlitz
         
  Národní golfová tour mládeže  
         
  Datum  Den Název turnaje Místo
  11.-12.5. so-ne 1. Národní Golfová Tour Mládeže Mstětice
  25.-26.5. so-ne 2. Národní Golfová Tour Mládeže Olomouc
  13.-14.7. so-ne 3. Národní Golfová Tour Mládeže Kynžvart
  12.-13.8. po-út 4. Národní Golfová Tour Mládeže Mladé Buky
  14.-15.9. so-ne 5. Národní Golfová Tour Mládeže - Masters Ypsilon

strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů
 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>