Články na Home stranu

Víkendové extraligové klání na Čeladné

Ve dnech 13.-15.6.2014 proběhly první tři kola nejvyšší amatérské soutěže družstev ČR.

 

Golf Club Austerlitz měl již tradičně zastoupení v ženské i v mužské kategorii. Tentokrát se turnaj odehrával na hřišti Čeladná – New Course. Hřiště bylo perfektně připravené a vůbec nebylo lehké jej zdolat.

První den bylo krásné slunečné počasí, které umožnilo nejednomu hráči zahrát krásný výsledek. V mužích s nejlepšími výsledky Vojtěch Kostelka (73 ran) a Jakub Szlaur (74 ran). V ženách tým podpořila svým výsledkem Kateřina Vlašínová (76 ran).

Druhému kolu počasí nepřálo a přes intenzivní déšť nebylo snadné zahrát perfektní výsledky. Ovšem to nezastavilo Michaelu Patzeltovou, aby donesla výsledek 76 ran a s naprostou noblesou také dohrála Kateřina Vlašínová, která došla v červených číslech (71 ran).  Muži si tak dobře nevedli, vyjma Jakuba Szlaura, který taktéž exceloval výsledkem 71 ran.

Poslední den je nutno poznamenat výsledek 73 ran Ireny Foretové a 75 ran Vojtěcha Kostelky. Po prvních třech kolech je tým žen na 2. místě a tým mužů na 6. místě. 

 
 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>