Články na Home stranu

Velikonoční beránek 2013 - TURNAJ JE PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠEN !

Vzhledem ke stále nepříznivému počasí je první letošní turnaj zrušen. Ve spolupráci s Golf resortem se snad podaří najít v průběhu sezony náhradní termín, o kterém budete včas informováni.


První turnaj letošní sezony - Velikonoční beránek TEXAS SCRAMBLE dvojic - se letos netradičně uskuteční až týden po Velikonocích. Důvodem je současný stav, kdy hřiště ještě není otevřeno a výhled počasí na konec března není natolik příznivý, aby bylo jisté, že se turnaj na Velikonoční pondělí odehraje. Proto se konání turnaje posouvá na neděli 7.dubna 2013.

Systém hry je stejný jako v předešlých letech - TEXAS SCRAMBLE dvojic s 2/3 vyrovnáním průměrného EGA-HCP dvojice (zaokrouhlování dle matematických pravidel). Hráčům kteří mají HCP 36 a vyšší, se pro výpočet použije HCP 36.

Přihlašujte se přes www.cgf.cz a na RECEPCI GCA tel: 544 221 963 nahlašte pouze složení týmů. Nebudou-li týmové dvojice řádně nahlášeny, rozhodne o sestavení jednotlivých týmů soutěžní výbor. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 6.dubna ve 12:00 hodin.

Postupný start z jamky č.1 je od 10:00 hodin. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Hezkou hru!

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>