Články na Home stranu

ÚSPĚŠNÁ KVALIFIKACE DRUŽSTEV DO 16 LET

Dne 21.6. se na  krásném hřišti Čeladná odehrála Regionální kvalifikace družstev mládeže do 16 let a reprezentanti GCA nemohli chybět. 

I přes opravdu nepříznivé počasí, kdy byla dokonce hra na hodinu a dvacet minut přerušena, se všem našim hráčům velmi dařilo. Kvalifikace se zúčastnilo 16 týmů a 4 nejlepší postoupily do finále, které se bude konat na hřišti Mladá Boleslav. Všichni naši hráči se snažili, aby co nejlépe reprezentovali svůj domovský klub a uspěli v tomto prestižním turnaji. Celý tým pod vedením kapitánky Ireny Foretové podal obdivuhodné výsledky, které jej dostaly na krásné čtvrté místo a tím si tak zajistil postup do finále. 

Poděkování připojil i viceprezident GCA Jaroslav Sedláček:  „ Jménem prezidenta GCA i celé Správní rady bych chtěl Kateřině a celému teamu do 16 let  poděkovat za skvělou reprezentaci GCA,  jsou to skvělé úspěchy které nás opravňují hledět do budoucnosti s optimismem.“  

Sestavení týmu GCA do 16 let a jejich výsledky v kvalifikaci:

 

Barbora Šindelářová - 75 ran

Jakub Patkoš - 79 ran

Lenka Nebeská - 86 ran

Marek Patzelt - 87 ran

Kristýna Poslužná - 87 ran

Lukáš Zušťák - 90 ran

 

Zvláštní poděkování také patří panu Patzeltovi, který s celým týmem absolvoval tento turnaj a pomáhal s celým chodem a organizací.

Všem hráčům velmi gratulujeme a přejeme další úspěch ve finále!

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>