Články na Home stranu

Tým do 16ti let prošel na vlastním hřišti kvalifikací do finále MČR

Smůla, která provázela mnoho let slavkovský tým do 16ti let byla prolomena!! Letos byla forma hráčů opravdu skvěle načasovaná. Všichni hráči přinesli výborné výsledky a suverénně postupují do finále z prvního místa!

 

Regionální kvalifikace proběhla na domácím hřišti ve Slavkově ve středu 11. července. Celý den provázelo krásné počasí, ani horko, ani zima, spadlo pár kapek na osvěžení.

Družstvo pro toto kolo vedl dlouholetý kapitán extraligového družstva žen Josef Vlašín a podařilo se mu stmelit tým který bil jedním srdcem.

Všichni hráči sehráli famózní golf, nenechali nic náhodě. Tým reprezentovali tito hráči s výsledky:  Vojta Kostelka (71), Michaela Fabiánková (72), Michela Chotová (75), Johana Luňáčková (75), Františka Luňáčková (73), Michaela Patzeltová (80). Náhradníkem který přiložíl ruku k dílu jako caddy byl Roman Konvička.

Symbolickou třešničkou na dortu bylo HOLE IN ONE na 17. jamce které zahrála Johanka Luňáčková. Gratulujeme!  

Všem hráčům a kapitánovi děkujeme za skvělou reprezentaci klubu, přejeme ještě lepší výsledky ve finále, které proběhne na Zbraslavi od 21. do 23.8.

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>