Články na Home stranu

Titul se vrací do Slavkova

Na mistrovství ČR družstev dokázal tým děvčat do 18ti let získat po dvou letech a loňském třetím místě titul mistryň republiky.

Smíšený tým do 14ti let skončil na konečném 5tém místě.

 

Smíšený tým do 14ti let hrál ve složení : Františka Luňáčková, Michaela Patzeltová, Lenka Nebeská, Kristýna Poslužná, Marek Patzelt pod vedením kapitána Milana Vantucha staršího. Po úvodním kvalifikačním kole startoval z pátého místa pavouka a hned ve čtvrtfinále narazil na výborný a mnohem zkušenější tým Beskydského golfového klubu. Naše družstvo bojovalo ale po prohře 1:2 obsadilo konečné páté místo.

Děvčata ve složení Michaela Chotová, Michaela Fabiánková, Johanka Luňáčková , Marie Luňáčková a Kateřina Vlašínová pod vedením kapitánky Radky Vlašínové šla za titulem od od kvalifikačního kola, ve kterém skončily na druhém místě. Ze druhého místa pavouka pak v jamkové hře porazily ve čtvrtfinále Mariánské Lázně 2:1, v semifinále pak jednoznačně Erpet 2,5:0,5. Ve finále se střetly s loňským mistrem z Olomouce. Jiiž po několika jamkách bylo jasné že Kateřina Vlašínová snadno porazí Karolínu Neklovou. Hrálo se tedy o druhý bod a po deváté jamce bylo zřejmé, že foresame M.Fabiánková/J.Luňáčková ho nezíská. Prohrávaly již o tři jamky s dvojicí K.Sluková/T.Melecká. Rozhodovalo se tedy v druhém singlu, kde se střetla M.Luňáčková (pátá na žebříčku žen) s B. Bakovou (třetí žena žebříčku). Marie od začátku vedla o dvě jamky, Barbora několikrát vyrovnala ale Marie spolu s kedíkem M. Chotovou vedení urdžela a vyhrála o jednu jamku.

Všem hráčům a realizačnímu týmu děkujeme za skvělou reprezentaci.

 

Fotogalerie

Smíšený tým do 14ti let

Smíšený tým do 14ti let


K.Vlašínová a M.Luňáčková

K.Vlašínová a M.Luňáčková


Radost po posledním patu

Radost po posledním patu


Mistryně republiky

Mistryně republiky


 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>