Články na Home stranu

Stříbro a Bronz pro Austerlitz!!

V Sokolově se od soboty 2. do neděle 4. září hrálo Play-Off Extraligy čili mistrovství ČR družstev mužů a žen. 

 

Našimi soupeři pro sobotní utkání byl u mužů Beskydský GK a u žen GC Erpet Praha. Vítězství by znamenalo pro naše týmy postup do úplného finále a bojovat o zlatou medaili. 

Děvčata po dopoledních výtečně zahraných foursomech vedla 2:0 a pouze jeden bod je dělil od postupu do finále, o který se odpoledne postarala Kateřina Vlašínová, která porazila v singlech Dominiku Šiplovou na 17. jamce. 

Muži měli výchozí pozici po dopoledních foursomech trošku těžší, prohrávali totiž 2:1. Ani v odpoledních singlech se jim zrovna nedařilo. I přes vítězství Milana Vantucha a Viktora Janošíka náš tým prohrál 5:4. 


Neděle - boj u mužů o 3. místo s GC Karlštejn a u žen o 1. místo s GK Čechie. Byl to zajímavý den plný emocí. 

V boji o třetí místo se hrál pouze jeden foursome a 4 singly. Tadeáš Sedláček s Járou Černým přinesli půl bodu, výhru zajistil Tomáš Kadlec a Viktor Janošík. Zápas skončil remízou 2,5: 2,5. O vítězi rozhodla až třetí jamka rozehrávky, na níž se štěstěna přiklonila na stranu našeho klubu. 

Děvčatům se nepovedl ranní foursome, jediný půl bod vybojovaly Irena Foretová s Marií Luňáčkovou, proto dopolední skóre bylo 1,5 : 0,5 pro GK Čechie. Holky to ale nevzdaly a bojovaly až do konce. Na vítězství byly potřeba 3 body za singlů. Jedinou výhru ale zajistila Kateřina Vlašínová nad Kateřinou Krásovou, Irena Foretová remízovala na 18tce, Pavla Vyoralová prohrála a Radka Vlašínová půlila. Titul tedy patří GK Čechii. 

I tak je to velký úspěch pro GC Austerlitz a chtěla bych poděkovat všem hráčům a celému realizačnímu týmu, kteří se na tak velkém úspěchu podíleli. 

 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>