Články na Home stranu

Seminář pro členy GCA zaměřený na golfovou etiketu, tempo hry a pravidla golfu - 2015

Pomalu se nám blíží golfová sezóna 2015 a při té příležitosti jsme pro všechny hráče klubu GCA připravili pod hlavičkou STK GCA dobrovolný seminář, jehož záměrem je osvěžit nejenom základní pravidla golfu, ale rovněž často opomíjené tempo a etiketu hry.

 

Seminář se uskuteční v prostorách klubovny dne 21.3.2015 od 9:00, za předpokladu, že o něj projeví zájem minimálně 10 lidí. Proto Vás prosíme o zaslání emailu na gcarozhodci@gmail.com s předmětem „Nezávazná přihláška do semináře - 2015“. Své přihlášky nám prosím zašlete do 18.3.2015, abychom věděli, kolik členů klubu má o tento seminář zájem. V případě, že přihlášených bude menší počet, emailem Vás vyrozumíme o zrušení semináře.

 

Osnova semináře:

 

1)      Golfová etiketa a tempo hry

2)      Golfová pravidla a definice – s ukázkami nejběžnějších situací na hřišti, které hráč musí řešit

3)      Volná diskuze, golfové mýty a řešení dalších pravidlových situací

 

Podle zájmu členů klubu a počtu otázek (které si můžete přichystat), se odhaduje doba trvání semináře na 2-4 hodiny. Pokud to alespoň trochu počasí dovolí, budou ukázky probíhat přímo na hřišti.

 

Těšíme se na Vaši účast

(rn)

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>