Články na Home stranu

Průběžné výsledky Mistroství klubu ve hře na jamky 2014

Již je odehráno první kolo Mistroství klubu ve hře na jamky pro rok 2014. Na průběžné výsledky se můžete podívat v příloze spolu s propozicemi.

Dne 25.5.2014 - bylo dohráno 1. kolo v kategorii muži. Do 22.6.2014 je třeba odehrát zápasy 2.kola v kategorii mužů (termín prodloužen o 2 dny, aby nové kolo začínalo v pondělí).

Výsledky napište na nástěnku klubu nebo zašlete na email: gcarozhodci@seznam.cz.

Hráči mají povinnost zanechat na recepci klubu kontakt na sebe (mobil nebo email) v případě, že tomu tak doposud není. Hráči, kterým se nepodaří sehnat kontakt na svého soupeře, nechť vyrozumí soutěžní výbor na emailu: gcarozhodci@seznam.cz.

Hráč, který neposkytl kontaktní údaje a nepodařilo se jej přes veškerou snahu konktaktovat, aby mohl odehrát zápas se svým soupeřem, bude diskvalifikován.

V případě, že se zápas neodehraje do konce stanoveného termínu určeného pro dané kolo a v této době nebude nahlášena snaha o kontaktování soupeře jednou či druhou stranou, budou ze soutěže vyloučeni oba hráči, kteří měli utkání odehrát.

 
 

Soubory ke stažení

Propozice - Mistroství klubu na jamky 2014

Propozice - Mistroství klubu na jamky 2014

Pavouk - ženy

Pavouk - ženy

Pavouk - muži

Pavouk - muži

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>