Články na Home stranu

Příležitost pro talentované děti nahlédnout do týmu reprezentantů klubu

První trénink Týmu nadějí již 6.11. v 15:00 na hřišti GCA

Správní rada na svém zasedání dne 31.10. schválila návrh managera reprezentace na založení "Týmu nadějí".

Tým nadějí bude tvořit 3 - 5 vybraných dětí ve věku 8 - 13 let, které chtějí hrát soutěžní golf a které již prokázaly svůj talent na dětských regionálních turnajích či na sérii US Kids. Tým bude trénovat pod vedením Iana Campbella a kromě tréninku ve skupině se bude zúčastňovat i společných tréninků reprezentace klubu.

 

Pravidla Týmu nadějí:

Roční členství stojí 12 000,- Kč. Částku 6 000,- uhradit po schválení a zařazení hráče, zbyvající částku potom do 1. 4. 2012 na účet klubu. Tréninky budou probíhat v zimě v indoor hale H na Výstavišti, nebo na hřišti GCA. Hráči si sami zajistí a zaplatí vstup do indooru. Míče na DR a vstup do parku nebo na hřiště GCA je v ceně členství. Po dobu zimní sezóny (tj. do 30. 3. 2012) se uskuteční minimálně 11 lekcí (doba lekce je 90 minut). V sezóně budou potom tréninky s frekvencí minimálně 3 lekce za měsíc od dubna do konce října. Každý člen Týmu nadějí má dále možnost zúčastnit se společných tréninků reprezentace, které budou organizovány jak na našem hřišti (v ceně členství), tak při výjezdech na zahraniční soustředění, nebo připravných campech na hřištích v ČR (trénink s trenérem v ceně členství, dopravu a ubytování, případně míče a fee si každý hráč hradí samostatně).

Podmínky zařazení hráče do Týmu nadějí:

Žádost podají rodiče k rukám asistentky reprezentace Radky Vlašínové telefonicky nebo mailem. Žádost dále musí doporučit manager reprezentace a hlavní trenér na základě herních výsledků a talentu hráče. Doporučená žádost musí být schválena správní radou klubu.

Josef Vlašín

manager reprezentace

 

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>