Články na Home stranu

Prezidentský pohár 2012

V neděli 22.července 2012 se v rámci dalšího z klubových turnajů uskuteční Prezidentský pohár.

 

Jak název napovídá - záštitu nad turnajem převzal prezident GCA pan Jiří Kovář.

Turnaj se bude hrát jako PRO-AM, kde každý tým bude složen z klubového PRO nebo hráče reprezentačního A-týmu a dalších 2-3 hráčů klubu (dle počtu přihlášených). Losování jednotlivých flajtů proběhne ráno před turnajem v klubovně GCA. Cannon start je plánován na 10.hodinu.

Hrací formát je stanoven ALL BIRDIES COUNTS - S VYROVNÁNÍM. Každý hráč hraje na každé jamce proti svému OSOBNÍMU paru podle svého hracího hendikepu. Body pro tým (flajt) pak získává každý, kdo zahraje birdie a lépe.

Přiklad: pokud mám např. hrací HCP 18, mám hrát na každé jamce bogey = můj osobní par. Pokud zahraji skutečný par jamky, je to pro mě birdie a tedy bod pro tým (flajt) atp.

Turnaj se hraje pouze na zlepšení HCP a mírně zvýšené startovné (300 Kč) v sobě nese kromě snídaně a občerstvení během hry i společný oběd po hře.

Součástí turnaje jsou i tradiční vložené soutěže.

Přihlášení do turnaje je možné buď standardně přes server ČGF www.cgf.cz - sekce turnaje nebo telefonicky na recepci klubu 544 221 963 a to do pátku 20.července do 17 hodin. V případě nenaplnění kapacity bude turnaj otevřen i pro mimoklubové hráče.

Bližší informace naleznete v přiložených propozicích.

 

Soubory ke stažení

Propozice PP2012

Propozice PP2012

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>