Články na Home stranu

Prezidentský pohár 2012 se vydařil

V neděli 22.7. proběhl v rámci klubového turnaje Prezidentský pohár, hraný jako PRO-AM s účastí klubových reprezentantů a profesionálů coby vodičů jednotlivých flajtů. Štědrým hostitelem byl prezident klubu pan JUDr. Jiří Kovář.

 

Ranní déšť nedával přiliš optimistické vyhlídky co se počasí během turnaje týče. Avšak už během snídaně bylo patrné, že se velká většina hráčů nepřízní počasí nedá odradit a s odhodláním nastoupí ke hře ve snaze uhrát co nejlepší výsledek. Dobrá nálada pak byla podpořena napínavým losováním jednotlivých flajtů, kdy si jednotliví vodiči vybírali z "výkonostních košů" své spoluhráče.

Po 10.hodině se umoudřilo i počasí a v 10:15 hlavní rozhodčí Víťa Dostál výstřelem z pistole turnaj zahájil. 18.flajtů, vedených nejlepšími klubovými reprezentanty a profesionály, procházelo jednotlivými jamkami s cílem uhrát co nejvíce "osobních" berdíků. Hrál se systém ALL BIRDIES COUNTS - S VYROVNÁNÍM, kdy každý hráč získával body pro flajt za každý uhraný berdík a lépe proti svému osobnímu HCP.

Po skončení turnaje se všichni sešli u výborného tří-chodového menu a za již slunečného počasí proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků.

Nejlepším týmem, který nasbíral nejvíce berdíků a eaglů, byl flajt ve složení - vodič Jaromír Černý jun., Irena Nebeská, Roman Nagy a Jaroslav Pecha. Dohromady uhráli 25 bodů za osobní birdie nebo eagl, z toho Irena Nebeská 12!

Za zmínku jistě stojí, že alespoň 1 birdie uhrál každý z účastníků a někteří dokonce vůči svému osobnímu paru uhráli i albatros!

Vítězný tým si odnesl krásné nové bagy, které do turnaje věnoval prezident klubu a samozřejmě také repliky prezidentského poháru.

Součástí turnaje byly i tradiční vložené soutěže. Cenu za Hole-in-one na 12.jamce se nikomu vyhrát nepodařilo (pravděpodobně i díky větrnému počasí). Nearest to the Pin na jamce číslo 17 získal Richard Frank, který skočil 1,5 m od jamky. Longest drive na 18.jamce pak ovládli překvapivě midamatéři - Petr Šustek a Vlaďka Kozáková.

 

 

Fotogalerie

Vítězný flajt s prezidentem klubu

Vítězný flajt s prezidentem klubu


Přebíraní cen vítězného flajtu

Přebíraní cen vítězného flajtu


Nearest to the Pin

Nearest to the Pin


Longest drives

Longest drives


Vyhlášení výsledků

Vyhlášení výsledků


 

Soubory ke stažení

Výsledky turnaje

Výsledky turnaje

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>