Články na Home stranu

Postup z kvalifikací družstev

 V úterý dne 19.7. se na třech náročných hřištích uskutečnily kvalifikace družstev mládeže a naše týmy reprezentantů TCM GCA rozhodně nechyběly. A co víc, můžeme na ně být velmi pyšní - dvě družstva tyto kvalifikace suveréně vyhrála. 

 

   Kvalifikace smíšených družstev do 14 let se odehrála na hřišti Lázně Bohdaneč. Kapitánka Irena Nebeská, s pomocí pana Pávka a pana Latky, společnými silami podpořili a motivovali hráče natolik, že tým našich nejmladších hráčů celou kvalifikaci vyhrál, a to dokonce o šest ran před druhým umístěným družstvem. V konkurenci 15 týmů se součtem 231 ran si družstvo Austerlitz jednoznačně zajistilo 1. místo. 

Složení týmu a výsledky:

Kryštof Latka 81 ran

Tobias Munk 90 ran

Lenka Nebeská 76 ran

František Pávek 74 ran

 

   Další z kvalifikací se odehrála na hřišti v Kravařích, kde se proti sobě utkalo 14 družstev dívek do 18 let. Náš tým pod vedením kapitánky Pavly Vyoralové obsadil se součtem 225 ran krásné 4. místo. 

Složení týmu a výsledky:

Barbora Šindelářová 75 ran

Michaela Patzeltová 80 ran

Kristýna Poslužná 86 ran

Melanie Šmejkalová 70 ran

 

   V neposlední řadě je také na místě zmínit kvalifikaci družstev chlapců do 18 let, která se odehrála na hřišti Ostravice. Tradičně se kapitánování týmu ujal Jaromír Černý ml., který tentokrát svoje družstvo suvéréně dovedl k 1. místu. I přes náročnost kopcovitého hřiště se chlapcům podařilo získat úctyhodný součet 389 ran.

Složení týmu a výsledky:

Michal Darovec 87 ran

Vojtěch Jochman 74 ran

Jakub Patkoš 90 ran

Marek Patzelt 77 ran

David Siegel 75 ran

Lukáš Zušťák 76 ran

 

   Celý Golf Club Austerlitz, pan prezident JUDr. Kovář, víceprezident pan Ing. Sedláček i celá správní rada děkuje všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu a přeje jim hodně štěstí při finálových kolech, která se odehrají 16.-18.8.2016 na hřisti Zbraslav.

 
 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>