Články na Home stranu

Po základních kolech Extraligy: ženy první, muži třetí

Šest základních hracích kol proběhlo, poslední trojkolo se odehrálo na hřišti v Sokolově od pátku 29.6. do neděle 1.7. Celé tři dny hráče provázelo tropické počasí s teplotami přes 30stupňů.

 

Ženský tým pro toto trojkolo podpořila sedmnáctiletá Natália Hečková ze Slovenska, která je členkou našeho klubu a také letošní vítězkou slovenského Mistrovství na jamky. A velice se jí dařilo -  podpořila tým výsledky 74 a 70 ran.

Děvčata nastupovala po prvním trojkole s náskokem devátenácti ran na druhý Erpet Praha. Kapitán Josef Vlašín dal příležitost hrát všem šesti hráčkám týmu a žádná z děvčat nezklamala. Suverénním výkonem odstup od druhého týmu v pořadí narostl o dalších 21 ran! GCA postoupil ze základní části suveréně z prvního místa,  dalším krůčkem k úspěchu bude čtvrtfinále hrané formou jamkové hry, kterou sehraje s osmým GC Líšnice na domácí půdě ve Slavkově poslední týden v srpnu.

 Tým mužů pod vedením kapitána Jaroslava Sedláčka bojoval o co nejlepší umístění až do posledního kola a posledního hráče. Byl to vyrovnaný boj o druhou pozici s GC Karlštejn, který nakonec naši kluci o 7 ran prohráli. Ale i postup ze třetího místa v základní části je skvělý start pro čtvrtfinále jamkovky, které sehrají kluci stejně jako ženy s GC Líšnice ve Slavkově.

 

Fotogalerie

Richard Frank (Zdroj: ČGF)

Richard Frank (Zdroj: ČGF)


Táda Sedláček (zdroj: ČGF)

Táda Sedláček (zdroj: ČGF)


Kuba Szlaur (zdroj: ČGF)

Kuba Szlaur (zdroj: ČGF)


Viktor Janošík (zdroj: ČGF)

Viktor Janošík (zdroj: ČGF)


Pája Vyoralová (zdroj: ČGF)

Pája Vyoralová (zdroj: ČGF)


 

Odkazy

celkové výsledky zde

 

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>