Články na Home stranu

NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR na jamky 2016

Ve dnech 15.-19.6.2016 proběhlo, tak jako každoročně Národní Mistrovství ČR na jamky. Tentokrát se hrálo na krásném, ale určitě ne jednoduchém hřišti v Cihelnách.

 

Hřiště mělo rozhodně co nabídnout, hráči se zde mohou držet jak při zdi, tak také v případě nutnosti a zápalu boje riskovat. To také potvrdily první dvě kola kvalifikace, které se hrály na rány. Naši 3 reprezentanti klubu se probojovali skrz CUT, a to Vojtěch Kostelka s výsledky 69 a 78, Martin Hromádka 77 a 78 a František Pávek 76 a 79. S nejlepšími výsledky se tedy do předních příček hracího pole dostal Vojta, kterému jistě také zaslouženě pomohl krásný HOLE IN ONE, který zahrál první den na osmé jamce. 

 

V druhé části, tedy té jamkové, už se Vojtovi s Martinem nedařilo. Oba dva hráči vypadli hned v prvním kole jamkovky. Avšak zazářil náš třetí hráč Franta Pávek, který v prvním kole porazil Jana Černohorského a v dalším kole Vojtěcha Mitterwalda. Třetí jamková hra už tak šťastný konec neměla a Franta prohrál na 16. jamce.

 

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>