Články na Home stranu

Mistrovství klubu ve hře na jamky 2013

Jamkovka je rozlosována!

V neděli 5.května po klubovém turnaji proběhlo v klubovně GCA losování letošního Mistrovství klubu ve hře na jamky. Zde jsou pavouci soutěže pro Muže a Ženy stejně jako další organizační pokyny.

 

Hraje se podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a dle platných místních pravidel hřiště. Hraje se jamková hra bez vyrovnání. Muži hrají z bílých a ženy z modrých odpališť. V případě nerozhodného výsledku po dohrání soutěžního kola se pokračuje systémem „náhlá smrt“ od odpaliště č. 1.
Loňští vítězové byli nasazeni na místo 1 hracího pavouka (týkalo se pouze mužů - Milan Vantuch). Dále bylo nasazeno dalších sedm mužů a čtyři ženy dle jejich aktuálního HCP, platného k termínu ukončení přihlašování. Dalším přihlášeným hráčům bylo místo v soutěžním „pavouku“ určeno losem.

Termíny pro odehrání jednotlivých kol jsou uvedeny v pavoucích a také v Propozicích soutěže.

PRO ZDÁRNÝ PRŮBĚH MISTROVSTVÍ PROSÍM VŠECHNY ÚČASTNÍKY O ZANECHÁNÍ, RESP. VYZVEDNUTÍ KONTAKTŮ NA SOUPEŘE PŘES RECEPCI KLUBU!

Použití měřicích zařízení (Poznámka u Pravidla 14-3)
Hráč může při hře získat informace ohledně vzdáleností použitím přístroje, který slouží výhradně k měření vzdáleností. Jestliže hráč během stanoveného kola použije měřicí zařízení, které je uzpůsobeno k měření nebo odhadování i jiných faktorů, které by mohly ovlivnit jeho hru (např. sklonu svahu, rychlosti větru, teploty apod.), poruší Pravidlo 14-3.

Další informace najdete v Propozicích mistrovství.

 

Text: Petr Vávrů

 

Soubory ke stažení

Propozice MKJ 2013

Propozice MKJ 2013

Pavouk MKJ 2013 Muži

Pavouk MKJ 2013 Muži

Pavouk MKJ 2013 Ženy

Pavouk MKJ 2013 Ženy

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>