Články na Home stranu

Mistři klubu ve hře na jamky pro rok 2012 jsou Milan Vantuch a Radka Vlašínová

V sobotu 21.7. proběhlo semifinálové a finálové klání klubové jamkovky. V obou kategoriích - mužské i ženské - se představili ti nejlepší a některé zápasy se rozhodovaly až na poslední jamce nebo v rozehrávce.

 

V prvním semifinále mužské části se utkali Viktor Janošík s Richardem Frankem. Více se dařilo "papírově" silnějšímu. Viktor udolal Richarda na 16. jamce a zvítězil 3 a 2.

Druhé semifinále bylo ve znamení velké bitvy mezi Tadeášem Sedláčkem a Milanem Vantuchem. Rozhodnout musela až rozehrávka, ve které byl na 22.jamce úspěšnější Milan Vantuch.

V semifinálové části žen svedla vyrovnaný souboj Irena Foretová s Radkou Vlašínovou. Rozhodovalo se na poslední jamce, kterou vyhrála Radka a postoupila tak do odpoledního finále proti své sestře, které zápas darovala Michaela Fabiánková. Irena Foretová pak při neúčasti Michaely obsadila konečné 3.místo.

Odpolední blok začal bojem o 3.místo mezi muži. Tadeáš Sedláček nepotvrdil roli favorita v tomto duelu a podlehl Richardovi Frankovi na 16.jamce.

Finále mužské části jamkovky mezi Milanem Vantuchem a Viktorem Janošíkem skončilo také na 16.jamce a z celkového vítězství se radoval Milan Vantuch.

Ženské finále jamkovky bylo sesterským soubojem mezi Radkou a Katkou Vlašínovými. A opět se rozhodlo na 16.jamce, kterou vyhrála Radka a stala se mistryní klubu.

Předání cen vítězům i poraženým finalistům proběhlo v neděli 22.7. v rámci Prezidentského poháru.

 

 

Fotogalerie

Nejlepší ženy

Nejlepší ženy


První tři ženy s prezidentem GCA

První tři ženy s prezidentem GCA


Nejlepší muži

Nejlepší muži


První tři muži s prezidentem GCA

První tři muži s prezidentem GCA


 

Soubory ke stažení

Jamkovka 2012 - MUŽI

Jamkovka 2012 - MUŽI

Jamkovka 2012 - ŽENY

Jamkovka 2012 - ŽENY

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>