Články na Home stranu

Marie Luňáčková na Faldo Series Grand Final v Severním Irsku

(ČGF) Poprvé v historii čtveřice českých hráčů Barbora Baková, Marie Luňáčková (GCAUS), Dalibor Hudák a Ondřej Lieser odjela reprezentovat Českou republiku na Faldo Series Grand Final, které se hrálo ve dnech 12. až 14. září v resortu Lough Erne v Severním Irsku.

 

Čeští hráči na turnaji ocenili možnost srovnání se světovou špičkou a osobní setkání se Sirem Nickem Faldem a Rorym McIlroyem. Nejlépe si vedl Ondřej Lieser, který se po výsledku +22 umístil na 26. místě. Dalším v pořadí byla Barbora Baková (+29) na 40. místě. Marie Luňáčková hrála +32 a skončila na 44. místě. 

Součástí turnaje byla i klinika s trojnásobným vítězem Faldo Series a vítězem US Open Rorym McIlroyem a Sirem Nickem Faldem. Na následném semináři se hráči dozvěděli o důležitosti mentální přípravy a stylu tréninku, který Nicka Falda dovedl k jedenácti účastem v Ryder Cupu a šesti vítězstvím v turnajích kategorie Major.

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>