Články na Home stranu

M ČR DRUŽSTEV MLÁDEŽE DO 14 A 18 LET

Dne 1. 7. 2014 proběhly kvalifikační kola družstev mládeže z celé České republiky a ani tentokrát náš klub neopomněl vyslat reprezentanty do boje.

 

Náš klub spadá pod východní region, kvalifikace se tedy odehrály na tomto území ČR.

Smíšené družstvo do 14 let se muselo vypořádat s nelehkým úkolem. Pokořit zákeřné hřiště Nová Amerika, konkrétně devítky Bohemian Garden a Maple Hills. Pod vedením kapitánky Ireny Nebeské tým do 14 let podal povedený výkon, který je vynesl až na 4. místo, což znamená jasný postup do čtvrtfinále.  Nejlepší výkon však podal reprezentant Jakub Patkoš (78 ran), který se v jednotlivcích umístil taktéž na 4. místě.

                                                 

Družstvo chlapců do 18 let se odehrávalo na domácí půdě. O to smutnější je zpráva o nepostoupení do dalších kol, družstvo pod vedením kapitána Jakuba Szlaura skončilo na 7. místě.   

 

Dívky do 18 let mohly oslavovat postup stejně tak jako „14ky“. Je nutno vyzdvihnout nejlepší výsledek zahraný na hřišti Kravaře. Naše reprezentantka Barbora Šindelářová zahrála v červených číslech úžasný výsledek -3 (69 ran), a tak vyhrála nejen celou kvalifikaci, co se jednotlivců týče, ale pomohla tak vyzvednout své družstvo, pod vedením kapitánky Ireny Foretové, na  4. místo, tedy postupující družstvo do čtvrtfinále.

 

Čtvrtfinálové kolo se odehraje dne 5.8.2014 na hřišti Darovanský dvůr. Družstvo do 14 let bude hrást se soupeřem Prague City Golf Club a dívky do 18 let se poperou s týmem Golf Club Beřovice.

 

Poděkování a gratulace patří nejen našim reprezentantům, ale také jejich individuálním trenérům.

 

Přejeme mnoho dalších úspěchů!

 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>