Články na Home stranu

Kvalifikace družstev mládeže - na MČR postupují dva slavkovské týmy

Na hřišti v Šilheřovicích proběhla 3. července kvalifikace v kategoriích: dívky do 18ti let, chlapci do 18ti let, smíšená družstva do 14ti let.

 

Tradičně v regionu Východ B, kam spadá i náš klub, je největší konkurece skvělých hráčů ze všech regionů v ČR.  Pouze nejlepší dva kluby z každé kategorie postupují do velkého finále, které se letos bude konat na hřišti v Nové Americe.

 V kategorii dívek reprezentovaly klub: Marie Luňáčková, Johana Luňáčková, Kateřina Vlašínová, Michaela Fabiánková. Kapitánkou byla Radka Vlašínová. Dívky předvedly krásný golf, nevzdávaly se a hlavně bojovaly do poslední chvíle a to vedlo ke zdárnému konci. Do velkého finále postupují z prvního místa jen o ránu před GC Olomouc.

Chlapcům do 18ti let chybělo trošku štěstíčka k postupu. Obsadili smolně 3. místo na republikové finále nepostupují. Slavkovský tým hrál ve složení: Vojta Kostelka, Jakub Szlaur, Jára Černý, Roman Pros, Roman Konvička, Martin Hromádka. Kapitánem pro kvalifikaci byl Jaroslav Sedláček.

Výborně reprezentoval klub i tým do 14ti let. Obsadil celkově druhé místo a na MČR se probojoval. Tým reprezentovali nováčci ve slavkovském dresu Marek Patzelt, Michaela Patzeltová, Kristýna Poslužná a Františka Luňáčková. Premiéru v kapitování si vyzkoušel Petr Vávrů, předseda STK GCA.

Všem hráčům a realizačnímu týmu děkujeme za reprezentaci klubu a postupujícím gratulujeme!

 

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>