Články na Home stranu

Kvalifikace družstev mládeže

V úterý 18.7.2017 se čtyři družstva austerlitzkých reprezentantů zúčastnilo regionální kvalifikace družstev do 14 a 18 let. Celá výprava se pilně připravovala den předem na složitost a náročnost hřiště v Šilheřovicích. Turnaj byl opravdu náročný, a to zejména díky teplotním podmínkám.

Kvalifikace do 14 let se zúčastnilo celkem 15 smíšených družstev. Tým GCA ve složení Haufová Monika, Munk Tobias a Vrbská Klaudie se umístil na krásném 5. místě, ale na postup mu bohužel chyběly dvě rány. 

Kvalifikace do 18 let byla již tradičně rozdělena do kategorií dívěk a chlapců. Tým dívek ve složení Nebeská Lenka, Šindelářová Barbora a Vavrova Michaela. Naše děvčata obsadila nádherné 2. místo a zajistila si tak klidný postup do finálových kol.

V kategorii chlapců do 18 let GCA tentokrát nasadil 2 týmy. Tým A ve složení Latka Kryštof, Kokavec Jakub, Zušťák Lukáš a Patzelt Marek. Tým B ve složení Šmerda Alexandr, Kocián Marek a Stehlík Jonáš. Z jedenácti zúčastněných družstev se náš tým GCA B umístil na sedmé místě. GCA A obsadilo skvělé 2. místo a stejně jako dívky si zajistilo postup do finálových kol.

 Tímto všem zúčastněným hráčům, rodičům, trenérům i fanouškům děkujeme a přejeme hodně štěstí při finálových soubojích. Celý Golf Club Austerlitz a správní rada vedená panem prezidentem JUDr. Kovářem a víceprezidentem panem Ing. Sedláčkem děkuje všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu. 

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>