Články na Home stranu

Kvalifikace družstev mládeže-Východ

Dne 21.7.2015 se uskutečnily hned dvě kvalifikace družstev mládeže a naše reprezentace samozřejmě nemohla chybět. 

Na hřišti v Ostravici se konala kvalifikace smíšených družstev do 14 let. S velkou radostí Vám mohu oznámit, že i přes opravdu velké teplotní výkyvy za poslední dny, to naši nejmenší reprezentanti zvládli na výbornou. Z prvního místa s náskokem 11 ran před druhým družstvem se družstvo GCA do 14 let dostává do finálových kol, která se budou odehrávat na hřišti v Olomouci. Gratulujeme celému týmu v sestavě Nebeská Lenka, Kokavec Jakub, Darovec Michal a Munk Tobias a samozřejmě i kapitánce paní Nebeské.

Druhá kvalifikace se konala na hřišti Nová Amerika, kde své síly změřili chlapci do 18 let. Naše družstvo v sestavě Patkoš Jakub, Siegel David, Jochman Vojtěch, Patzelt Marek, Zavadil Roman a Zušťák Lukáš, pod vedením kapitána pana Černého ml. bohužel z kvalifikace nepostoupilo. Družstvo GCA si vysloužilo krásné 6 místo ze všech 15 zúčastnených družstev. Na postup jim chybělo pouhých 8 ran. 

Zvláštní dík patří víceprezidentovi GCA panu Sedláčkovi, který se osobně zúčastnil kvalifikace družstev do 14 let: "Tým našich nejmladších reprezentantů byl neskutečně odhodlaný jít za svým cílem postoupit do finálových kol. Tito hráči tvoří silnou základnu vrcholového golfu GCA a já jim tímto velmi gratuluji." Oběma týmům také patří poděkování a podpora vyjádřená prezidentem GCA panem Kovářem i celou Správní radou. 

 Našim reprezentantům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>