Články na Home stranu

Kvalifikace družstev - Mistrovství ČR

Šilheřovice – Východ B

V úterý 2.7. 2013 proběhla na golfovém hřišti v Šilheřovicích kvalifikace na MČR družstev. Jednalo se o kvalifikaci regionu Východ B, které se účastnilo celkem devět klubů tohoto regionu - Golf Club Austerlitz, Beskydský Golfový Klub, Golf Club Brno, Golf Club Olomouc, Valašský Golfový Klub, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína, Zámecký Golf Club Kravaře,  Sokrates Golf a Country Club, Park Golf Club Ostrava.

Golf Club Austerlitz měl nasazené hráče ve všech věkových kategoriích. Nejlépe si vedlo družstvo dívek do 18 let, které obsadilo krásné druhé místo a probojovalo se do finálové části MČR družstev. O příčku níže se umístilo smíšené družstvo do 14 let. Jinak pěkné třetí místo je bohužel i prvním nepostupovým, proto se smíšené družstvo do 14 let nezúčastní finálové části tohoto turnaje. Na nepostupovém čtvrtém místě se bohužel umístili i chlapci do 18 let. 

Za jednotlivá družstva nastoupili:   

Družstvo chlapců do 18 let - Konvička Roman, Kostelka Vojtěch, Lesovský Tomáš, Pros Roman, Pros Stanislav a Szlaur Jakub.

Družstvo dívek do 18 let - Hečková Natália, Chotová Michaela, Patzeltová Michaela a Vašíčková Dominika.

Smíšené družstvo do 14 let - Nebeská Lenka, Patzelt Marek, Prosová Martina a Šindelářová Barbora

Děkujeme všem hráčům, hráčkám a kapitánům za reprezentaci klubu.

 

Podrobnější výsledky najdete na serveru ČGF. 

Text: Viktor Janošík

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>