Články na Home stranu

KATEŘINA VLAŠÍNOVÁ vítězem NÁRODNÍHO MISTROVSTVÍ ČR NA JAMKY 2015

Naše již dlouholetá a věrná reprezentantka Kateřina Vlašínová opět zazářila. V loňské sezoně se mohla z tohoto turnaje pyšnit stříbrnou medailí. Letos už jí to však nestačilo a vrhla se přímo po zlatě. I přes nepřízeň počasí, těžké podmínky a promočené grýny, se nenechala vystrašit a pevně šla za svým cílem vyhrát.

Tzv. předčasné finále, s jednou z favoritek Marií Luňáčkovou, Katka odehrála již v sobotním kole. I přes velmi dobrou hru Marie, která dala po sobě několik birdie, se Katka dokázala soustředit na hru a neznervózněla, tak jak tomu většinou u jamkové hry bývá. Suverénně vyhrála sedmnáctou, osmnáctou a nakonec i devatenáctou jamku.

Finálový souboj následně proběhl se Sárou Kouskovou. Tento souboj jako by byl rozhodnut už na prvních jamkách, kdy Sára neměla štěstí na grýnu a naopak Kateřina na něm excelovala. Velkou podporou k vrcholu byl samozřejmě tatínek a věrný caddy Josef Vlašín, který pomáhal zvládnout a překonat všechny nástrahy.

Kateřině velmi gratulujeme a tento úspěch považujeme za zatím bezkonkurečně nejlepší reprezentování GCA v této sezoně.

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>