Články na Home stranu

Extraliga jde do čtvrtfinále

O víkendu 18. - 20. 7. 2014 proběhly další tři základní kola extraligových družstev ČR.

 

Náročný víkend, hlavně kvůli slunečnému počasí, se odehrál na dobře připraveném hřišti Mnich.

Tým žen startoval z krásné druhé pozice. Ta ovšem bohužel moc dlouho nevydržela a náš extraligový tým se propadl na sedmé místo. Nutno však upozornit na neméně důležitý fakt, prvním uvedením do extraligy prošla Barbora Šindelářová a donesla krásné výsledky (77 a 76 ran).  Muži si více méně své místo udrželi, ale kvůli totožnému výsledku společně s GC Brno, se posunuli na místo sedmé (horší součet 4. - 6. kolo). První dvě kola se hřiště podařilo pokořit jen Vojtěchovi Kostelkovi, a to hned v červených číslech (71 ran), ovšem poslední den padaly krásné výsledky od všech hráčů. Černý Jaromír (74), Dostál Vítězslav (91), Frank Richard (72), Hromádka Martin (73), Szlaur Jakub (72).                              

Na termínech čtvrtfinálových soubojů se musí domluvit kapitáni jednotlivých družstev, ale my už víme, že extraligový tým žen GCA se utká s Royal GC Mariánské Lázně a tým mužů GCA se popere s GC Kunětická Hora.

 

Oběma týmům držíme pěsti vší silou, aby se probojovaly až do samého finále!

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>