Články na Home stranu

Průběžné 1. místo Extraligového týmu žen.

Extraliga 2013: 1. - 3. kolo

Již tento týden proběhne na golfovém hřišti v Čeladné první část Extraligového klání. Hracími dny jsou pátek – neděle, kdy do každého kola nastupuje celkem šest mužů (počítá se pět výsledků) a čtyři ženy (počítají se tři výsledky).  V barvách GCA nastupují tito hráči a hráčky.

Tým žen: Foretová Irena, Hečková Natálie, Patzeltová Michaela, Vlašínová Kateřina a Vyoralová Pavla. Kapitánem MUDr. Vantuch Milan.

Tým můžu: Černý Jaromír, Frank Richard, Hromádka Martin, Janošík Viktor, Kostelka Vojtěch, Kovář Jakub, Szlaur Jakub a Vantuch Milan. Kapitánem Ing. Jaroslav Sedláček

 

Zpravodajství z turnaje:

Celý turnaj se obešel bez větších problémů. Jedinou překážkou byl odložený start pátečního (prvního) kola, kdy se díky husté mlze nedalo startovat ve stanovených časech. I když vše naznačovalo nutnému odložení startu, hráči do poslední chvíle nevěděli, zda bude start prvního kola posunut. Prvním vyjádřením rozhodčích bylo odložení o 30 min. Nakonec se startovalo o celé 3 hodiny později. Hráčky tak dohrávaly v pozdních večerních hodinách.

Ženám se od začátku dařilo. Zahrály druhé nejlepší číslo dne, které stačilo na průběžné třetí místo. Druhý den svůj výsledek ještě zlepšily a probojovaly se tak na místo druhé. Třetí den se nakonec podařilo smazat ztrátu šesti ran na vedoucí GC Čechie. Ženy jsou před další částí Extraligy na průběžném prvním místě s náskokem 3 ran.  

Družstvo mužů nemělo tak skvělý nástup. Výsledky prvního kola stačily na pouhé šesté místo. Druhý den byl výrazně lepší. Hoši zapisovali druhé nejlepší číslo dne a posunuli se na průběžné čtvrté místo. Celková ztráta na druhého byla pouze pět ran. Třetí den se bohužel o stupínek propadli a před další částí Extraligy jsou na průběžném pátém místě. Doufáme, že v Sokolově už bude v plné síle i Jakub Kovář, který se kvůli zranění kolene nemohl účastnit prvních kol v Čeladné.   

Výsledky: 

Tým žen:      
  1. kolo 2. kolo 3. kolo
Foretová Irena  82 77 82
Hečková Natálie 79 82 80
Vlašínová Kateřina 85 76 76
Vyoralová Pavla 88 86 82
       
Tým mužů:      
  1. kolo 2. kolo 3. kolo
Frank Richard 79 77 83
Hromádka Martin 84   83
Janošík Viktor  82 83 75
Kostelka Vojtěch  83 79 85
Szlaur Jakub 80 78 79
Vantuch Milan 80 78 80
Černý Jaromír   102  

 

Text: Viktor Janošík

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>