Články na Home stranu

1. místo muži, 3. místo ženy

Extraliga 2013

Již tento týden proběhne na hřišti v Sokolově druhá část Extraligy. Cíle jsou jasné. Mužské družstvo se bude snažit probojovat zpět na první příčky a zajistit si výhodu domácího hřiště pro utkání Play-off. Ve snahách ženského týmu je vydržet nápor ostatních družstev a udržet si skvělé první místo.

Zpravodajství z turnaje: 

 

Naši hráči a si vedli skvěle. Hned první den ukázali výborný nástup a zapisovala nejlepší společný výsledek dne (380 ran). Postupně se probojovávali na přední příčky a do posledního dne nastupovali s jediným cílem, předstihnout hráče z Golf Clubu Kunětická Hora a získat první příčku v základní časti Extraligy. Velmi větrné počasí hrálo v náš prospěch a společného cíle se podařilo dosáhnout. Mužský tým dokázal získat 1. místo v základní části a má tak nejlepší výchozí pozici do finálových bojů. V první zápase play-off se však utká se svým finálovým soupeřem z loňského roku s týmem Golf Club Erpet Praha.

Tým žen podával po celé tři dny vyrovnané výkony. Bohužel nápor převážně pražských klubů (Golf Klub Čechie a Golf Club Erpet Praha) byl silnější a ženám se nepodařilo uhájit první místo z předchozích tří kol. I tak skončily na pěkném 3. místě a podařilo se jim splnit hlavní cíl základní části, možnost vybírat hřiště pro utkání play-off. První utkání odehrají proti týmu Park Golf Club Ostrava.  

Blahopřejeme ke skvělým výsledkům v základní části a přejeme mnoho štěstí do dalších bojů.

 

Text: Viktor Janošík 

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>