Články na Home stranu

Dvě medaile na MČR družstev

Na Darovanském Dvoře proběhlo od 2. do 4. srpna Mistrovství ČR družstev, kam se kvalifikovala všechna slavkovská mužstva, tzn. smíšený tým do 14ti let, dívky do 18ti let a chlapci do 18ti let. 

 

První den, tj. úterý 2.srpna, proběhla kvalifikace na rány, která rozhodla o nasazení družstev do pavouků. 

Naše dívky zahrály v jejich kategorii nejlépe a byly do jamkovky nasazeny z 1. místa. 
Výsledky dívek: 
Marie Luňáčková - 78 
Kateřina Vlašínová - 78 
Pavla Vyoralová - 75 
Johana Luňáčková - 84 (výsledek se škrtal) 

Smíšený tým do 14ti let také nezahrál na rány špatně a do pavouka byli nazeni ze 3. místa. 
Výsledky našich hráčů: 
Michaela Chotová - 81 
Michaela Fabiánková - 78 
Vojtěch Kostelka - 76 
Blanka Marešová - Dsq 

Chlapcům do 18ti let se kvalifikace moc nevydařila a do jamkovky postoupily až z 5. místa. 
Výsledky: 
Jaromír Černý - 75 
Jakub Szlaur - 85 
Tadeáš Sedláček - 90 
Martin Hromádka - 79 
Roman Konvička - 90 
Roman Pros - 87 


Druhý den dopoledne čekala naše hráče jamková hra. Dívky se utkaly s osmým nasazeným GC Hradec Králové a jednoznačnou výhrou si zajistily postup mezi 4 nejlepší týmy. Naši kluci a smíšené družstvo neměli zrovna jednoduché soupeře, 14tky hrály proti šestému nasazenému GC Kunětická Hora a chlapci do 18ti let proti Golf Academy Mstětice, ale přesto všichni zvádli svá utkání skvěle a postoupili do odpoledních bojů. 


Odpoledne se u našich týmů lámal chléb. Naše týmy musely vyhrát, aby měly jasnou medaili. Dívky se utkaly s Golf Academy Mstětice, ale foursome Pavly Vyoralové a Johany Luňáčkové prohrál na 15. jamce a Kateřina Vlašínová, která hrála proti Kateřině Krásové také prohrála na 17. jamce. Holky se musely s bojem o zlato rozloučit. 

Chlapci se utkali GC Erpet Praha. Po velice vyrovnaném boji, kde nám chybělo pouze trochu štěstíčka, naši kluci prohráli a také jim zbývalo bojovat pouze o 3. místo. 
Jediným úspěšným týmem bylo naše nejmladší družstvo, které jasně porazilo GC Karlovy Vary 2,5: 0,5. 


Poslední den, tj. boj o medaile. 
Naše holky se utkaly s GC Erpet Praha. Vítězství pro GC Austerlitz zajistila Kateřina Vlašínová, která porazila reprezentantku ČR Adélu Cejnarovou na 15. jamce, a Pavla Vyoralová vítězstvím také na 15. jamce nad Barborou Jozovou. 
Děvčatům tedy patří 3. místo na MČR družstev!! 

Kluci bojovali o 3. místo s GC Brno do poslední jamky, Tadeáš Sedláček prohrál na 18. jamce, Jakub Szlaur na 18tce skvéroval, foursome Romana Konvičky a Romana Prose prohrál. Vítězství patřilo GC Brno, náš tým obsadil bramborové 4. místo. 

Tým 14ti letých se v boji o zlato utkal s favoritem, Beskydským GK. Utkání bylo napínavé až do konce. Foursome Michaely Fabiánkové a Františky Luňáčkové vyhrál na poslední jamce, Michaela Chotová, která v singlu prohrávala dokonce o 4 jamky, zvládla obrátit utkání a zápas skvérovala. Vítězství týmu zajistil Vojtěch Kostelka, který porazil na 18. jamce Kláru Kaminskou. Tým GC Austerlitz vybojoval opět zlato!!! 

Všem hráčům gratulujeme ke skvělým výsledkům!! Poděkování patří také kapitánům - Milanovi Vantuchovi, Radce Vlašínové a Viktorovi Janošíkovi :-)

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>