Články na Home stranu

Další utkání B týmu - drtivá porážka Kunětické hory

V úterý 8. 7. 2014 ráno něco před osmou hodinou se celý tým sešel v klubovně u lehké snídaně.  Strategie byla jasná. Nepodlehnout na domácím hřišti a hrát si svoji hru. Vyčkat, až soupeř udělá chybu. Jak to ve hře na jamky bývá, soupeř chybu dřív nebo později určitě udělá.

 

Dopoledne se hrály tři FourSome a dva FourBall. U této týmové hry je nejdůležitější dobře promyšlené složení hrající dvojice. Naše kapitánka Vlaďka to zvládla skvěle. To samé se nedá říct o soupeři. Týmové dvojice Kunětické hory neměly nejšťastnější složení a svá esa v rukávu ani kapitán nevyložil na stůl. Skóre po dopoledním klání bylo 3:2 pro domácí.

 

Počasí nám přálo. Oběd, díky dosavadnímu vedení, chutnal skvěle a hlášené bouřky byly v nedohlednu.

 

Odpoledne o půl druhé vyrazil první flajt a za ním ještě další čtyři. Hrálo se celkem 10 “singles”. Když jsme tak nějak všichni byly v polovině hry, tedy nejdál od klubovny mezi 8. a 10. jamkou, marshal přerušil hru. Začalo hřmít a pršet. Chvíli hrozilo, že turnaj nedohrajeme. Netrvalo to ani 20 minut a přišla šťastná zprává z recepce. Můžeme pokračovat ve hře.

 

Najednou hra nabrala spád. Bylo to jako když Tiger Woods ve své “Victory Red” v posledním hracím kole drtí své soupeře jako nezastavitelný stroj. A přestože jsou naše týmová trička modrá, soupěři je viděli rudě. Jedna skvělá rána za druhou. Snad žádná dvojice se nedostala ani k 18-té jamce. Tak drtivě jsme Kunětickou horu porazili. Na body 9:1.

 

Celkově jsme nablízkaný pohár získali výhrou 12:3.

 

V utkání proti Kunětické hoře nastoupili: Míra Rája, Michal Chaloupka, Víťa Dostál, Petr Votava, Dalibor Jurčík, Bob Varta, Jarda Skácel, Petr Kapoun, Ondra Driml, Vlaďka Kozáková a Yvona Kostelková.

 

 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>