Články na Home stranu

Další extraligový víkend je za námi

   Ve dnech 16. - 17.7.2016 se na krásném hřišti Čeladná odehrálo třetí a čtvrté kolo nejvyšší týmové golfové soutěže amatérů.

   Sešlo se zde opět 12 extraligových týmů mužů a 11 týmů žen a všichni jen bedlivě sledovali předpověď počasí, která nebyla nijak optimistická. Obavy se vyplnili a bohužel celou sobotu počasí opravdu nepřálo. Větší liják si jako vždy vysloužily ženy, které si opravdu "užívaly" výživného deště. Nejen podmínky, ale také náročnost hřiště se tedy podepsaly na výsledcích. Muži si vedli podstatně lépe a to díky všem výsledkům v týmu. Za nejúspěšnějšího hráče mužského týmu extraligy GCA můžeme označit jedině Martina Hromádku, který se v jednotlivcích umístil na krásném 4. místě. Hned v závěsu s totožným součtem ran za obě dvě kola je pak Vojta Kostelka a Franta Pávek. 

   Celkové pořadí po všech 4 zatím odehraných kolech je Exraliga GCA muži na 3. místě (11 ran za 2. místem) a Extraliga GCA ženy na 9. místě (totožný výsledek jako 8. místo a 7 ran za 7. místem).

   Oběma týmům děkujeme, že tak skvěle zvládli tento náročný víkend a velmi se těšíme na závěrečné kolo a následné PLAY-OFF.

 

   V úterý dne 19.7.2016 proběhnou hned tři kvalifikace družstev mládeže. Jedná se o týmy chlapci do 18 let, dívky do 18 let a smíšená družstva do 14 let. Všem moc držíme palce a těšíme se na výsledky.

 

 

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>