Články na Home stranu

Czech International Amateur Championship 2017

Kateřina Vlašínová získává zlato!

Jeden z nejdůležitejších turnajů, a to Mezinárodní mistrovství ČR na rány, se odehrál ve dnech 9.-12.8.2017 na hřišti Kunětická Hora. 

Na startovní listině samozřejmě nechyběli ani zástupci Golf Clubu Austerlitz. Mezi muži se tohoto klání zúčastnili Vojtěch Kostelka, Lukáš Zušťák, David Siegel a Jaromír Černý jun. Největší pozornost si však zaslouží výsdleky hráče Martina Hromádky, který se po třech kolech (71, 72, 74) umístil na krásném dělením 11.místě. 

V ženách se již tradičně soutěže zůčastily hráčky Barbora Šindelářová a Melanie Šmejkalová. 

 

Velkou hru však opět předvedla Kateřina Vlašínová, která v rámci svých dní v ČR jako již tradičně absolvovala tento turnaj s velkým nadhledem a grácií. I přes veškeré komplikace, které zapříčinilo špatné počasí se po prvních dvou kolech odehraných v paru, Kateřina chytla šance a třetí den zahrála velmi dobrý výsledek 69 ran. 

Kateřina Vlašínová si tak zajistila obhajobu titulu Mezinárodní mistryně České republiky ve hře na rány a o ránu tak porazila svoji rakouskou soupeřku.


Nejen Kateřině, ale i všem zůúčastněným reprezentantům Golf Club Austerlitz a správní rada vedená panem prezidentem JUDr. Kovářem a víceprezidentem panem Ing. Sedláčkem děkuje za vzornou reprezentaci klubu a gratuluje ke všem výsledkům.


 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>