Články na Home stranu

Čtvrtfinálové extraligové klání

Dne 31. 8. 2014 odehrály oba extraligové týmy čtvrtfinálová utkání, ženy GC Austerlitz proti Royal GC Mariánské Lázně, muži GC Austerlitz proti GC Kunětická Hora.

 

Ženský tým hostil tým „mariánských“ na svém krásném, ovšem nelehkém hřišti. Celý den hráčky strávily v dešti, což na obtížnosti ještě přidalo. Po dopoledních zápasech formou foursome byl stav 1:1. Vítězná dvojice Vyoralová, Patzeltová proti dvojici Kopejtková, Dittertová a poražená dvojice Foretová, Šindelářová proti dvojici Mašková, Poslední. Odpolední singlové souboje proběhly v sestavě Kvídová vs. Vyoralová (0,5:0,5), Vítů vs. Foretová (0,5:0,5), Poslední vs. Patzeltová (0,5:0,5) a Kopejtková vs. Šindelářová (1:0). V konečném výsledku Royal Golf Club Mariánské Lázně porazil Golf Club Austerlitz 3,5:2,5.

Mužský tým se utkal s hráči Kunětické hory na jejich domácím hřišti. Dopoledním foursomům přálo počasí, bylo příjemných 19° a téměř bezvětří. Všechny tři čtyřhry byly vyrovnané, nicméně štěstí se přehouplo na stranu domácích a vedli 2:1. Jediný bod Slavkova donesli Richard Frank s Vojtěchem Kostelkou, kteří porazili silnou dvojici Jan Bryčka a Jiří Vik na osmnácté jamce. Po odstartování prvních tří singlů bohužel utkání přerušila bouřka, tak museli hráči téměř hodinu čekat v klubovně. V utkáních jeden na jednoho se našim hráčům příliš nedařilo a prohráli čtyři z šesti zápasů, což znamenalo, že do semifinále extraligy postoupil tým Kunětické hory. Jedinou vítěznou dvouhru dotáhl do konce Vojtěch Kostelka, který na patnácté jamce porazil letošního mistra České republiky na jamky, Jakuba Bareše. Konečný výsledek čtvrtfinále byl 6,5:2,5.

 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>