Články na Home stranu

Camp BELEK 2012

Reprezentace klubu ve vrcholné části zimní přípravy

Obavy z nevyzpytatelného počasí letošní zimy, to byl hlavní problém realizačního týmu, když připravoval vrchol zimní přípravy - týdenní herní camp. Bylo zvažováno několik destinací a variant, nakonec jsme vsadili na osvědčený turecký Belek, tentokrát resort Sueno se dvěma osmnáctkami a perfektními cvičnými plochami.18. února odletěla výprava z Vídně pod vedením p. Sedláčka, head couche Iana Campbella a Radky Vlašínové, která má na starosti fyzickou přípravu a rehabilitaci.

 

Celkový počet hráčů reprezentace na campu je 15, z týmů extraligy se účastní kompletní sestava žen, z mužského týmu chybí 4 hráči, z čehož dva se připravují v Americe a dva jsou omluveni ze studijních důvodů. Z dorosteneckých a žákovských družstev jsou kromě tří hráček (všechny mají individuální přípravu v zahraničí) přítomni všichni členové širších výběrů.

Cílem campu je ověřit správnost a pokrok v práci na ladění švihu v herních podmínkách, případně nastavit cíle pro další práci v idoorech před zahájením jarní části přípravy.

Belek přivítal naše hráče perfektním slunečným počasím, jako by je chtěl odměnit za nevlídné týdny mrazivého počasí u nás. Denní práce je rozdělena na čtyři fáze, ranní warming-up, pak hra na hřišti, odpoledne drivink a krátká hra, večer cvičení a rehabilitace. Podařilo se zajistit i dobré startovní časy, většinou kolem deváté hodiny ranní.

Hráči se z campu vrací v sobotu 25.2. Čeká je ještě několik týdnů přípravy, která vyvrcholí dvěma přípravnými zápasy na přelomu března a dubna, jeden s hráči z Vídně na Slavkově a druhý v anglickém Bristolu. Tyto přípravné zápasy napoví konečné složení reprezentačních týmů pro soutěžní sezónu 2012.

Josef Vlašín

manager reprezentace

 

 

Fotogalerie

Realizační tým

Realizační tým


Perfektní cvičné plochy

Perfektní cvičné plochy


Partnerství generací

Partnerství generací


SLUNCE !!!

SLUNCE !!!


 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>