Články na Home stranu

B Tým zvítězil v Ryder Cup utkání na Penati

V polovině června sehrál B tým další meziklubové utkání tentokrát s týmem slovenského Penati na jejich překrásném hřišti Legend.

 

Tým Penati připravil skvělý golfový den. Chválíme jejich organizaci, servis na hřišti i v zázemí a zvláště pak pitný reřim v průběhu celého “tropického” dne. 

Hřiště bylo ve výborné kondici, dobře připraveno, což je ostatně na Penati standard.

 

Za B tým hráli: Petr Šustek, Leo Kachlík, Víťa Dostál, David Kostelka, Míra Rája, Petr Libenský, Petr Votava, Radek Koval, Bob Varta, Dalibor Jurčík, Kuba Fiala, Petr Kapoun a Katka Šustková a Vlaďka Kozáková.

 

Penati postavilo silný mezinárodní tým, kdy jejich barvy hájil designer a architekt jejich druhé 18tky - Heritage, Mr. Jonathan Davison, který nejenom staví krásná hřiště, ale také na nich umí hrát skvělý golf. Dále například Lujza Bubánová, která po 3 letech u PRO přešla zpět k amaterům, ale ani ona nedokázala v singlech zastavit “rozjetý golfový stroj” jménem Petr Šustek.

 

Hrálo se 6 dvojic - 3x FB a 3x FS a odpoledne 12 singles.

Dopoledne se nám vydařilo a přinesli jsme 5 bodů z 6 možných, singly už byly daleko vyrovnanější: 6,5 ku 5,5. Celkové náš tým vyhrál 11,5 ku 6,5 bodu a může se tak radovat z druhého letošního vítězství a nádherného Ryder Cup poháru, který je k vidění v klubovně.

 

Všem hráčům patří velké díky a těšíme se na další zápas a to 8.7. doma s Kunětickou Horou.

 

 
 
napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>