Články na Home stranu

B tým GCA porazil v nedělní bitvě tým GC Olomouc

V neděli 26.8. brzy ráno, ještě před startem klubového turnaje, se na Slavkovském hřišti bojovalo o další meziklubový pohár v jamkové hře, tentokrát náš B tým hrál s výběrem GC Olomouc.

 

Na přání Olomouce se hrálo 15 zápasů, ráno 5 dvojic hrálo 3 utkáních fourball a 2 utkáních foursame. Odpoledne se pak hrálo 10 singlů.

 

Za domácí GCA nastoupili:

Leoš Kachlík, Míra Rája, Michal Chaloupka, Robert Varta, Dalibor Jurčík, Petr Votava,Jakub Čuřík, Zdeněk Šulc, Jaroslav Skácel a Vlaďka Kozáková. Odpoledne pak v singlech zkušený Petr Šustek nahradil Jarka Skácela.

 

Po ranních dvojicích nebylo skóre pro naše hráče příznivé. Získali jsme pouze 1,5 bodu a to díky výhře dvojice Chaloupka, Varta a půl bodu přinesla dvojice Jurčík, Čuřík.Obě dvojice hrály foursame.

Všechny tři fourballs jsme bohužel prohráli ve velkém boji, většinou na 18.jamce. Stav byl tak 1,5 ku 3,5.

 

Odpoledne bylo ve znamení slavkovských bojovníků. První body domácím přinesl už ze 13.jamky Petr Šustek a také Leo Kachlík. Další potřebná vítězství pak vybojovali Míra Rája, Zdeněk Šulc, Michal Chaloupka a Robert Varta. Tím se náš tým dostal na důležitých 7,5 bodů.

K vítězství ale bylo potřeba bodů 8. Důležitý půl bod pak doslova vybojoval Dalibor Jurčík s jedním z nejlepších olomouckých hráčů, kdy po prohrané 17.jamce pak skóroval parem na 18tce a domácí tak opět mohli slavit.

 

Všem hráčům velice děkujeme a blahopřejeme k zasloužené výhře.

Pohár tak zůstává v naší klubovně a B tým si o něj znova zahraje na konci září, tentokrát na hřišti hostů v Olomouci.

 

Fotogalerie

 

napište námvytisknout

<< zpět

 
aktuality z klubu
 
3.01.2019 line Pro platbu ze zahraničí >> 3.01.2019 line Pokyny pro změny HCP >> 7.01.2018 line Úřední hodiny sekretáře GCA >>